Медиагруппа «Антенна»  

ГАЗ НАМ ВЖЕ НЕ ПО КИШЕНІ

Вже цього року газ для українців подорожчає наполовину, повідомляють вітчизняні Інтернет-ЗМІ. Зрівняти ціни на український та імпортний природний газ — це одна з умов, яку висунув Міжнародний валютний фонд українському уряду перед наданням кредиту для підтримки економіки країни в умовах глобальної економічної кризи.

Зрівняти ціни на український та імпортний природний газ поетапно Україна має до кінця 2011 року. І вже цьогоріч газ для населення подорожчає наполовину. У вересні вартість блакитного палива підвищилася на 15 відсотків, з грудня наступний етап — 35-відсоткове здорожчання. Втім, ціна газу зростає не востаннє. Експерти та можновладці кажуть: щоб вийти на її економічну обґрунтованість — вартість газу для людей потрібно підвищити вп’ятеро.

Тож, з 1 грудня газ рахуватимуть за попередніми категоріями і новими цінами. Споживачі, які використовують менше двох із половиною тисяч кубометрів і мають лічильник, платитимуть за кубометр газу 48 копійок, без лічильника — 53. Тарифи на споживання до 6 тисяч кубів відповідно становитимуть 73 та 80 копійок. Використання не більше 12 тисяч кубів газу обійдеться у півтори гривні з лічильником та гривню 65, якщо його немає. Найбільше грошей віддаватимуть ті, хто протягом року споживає понад 12 тисяч кубометрів газу — відповідно гривню вісімдесят та дві гривні.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 05.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 590 хитов: 12659
вчера: 675/20583
время генерации: 0.029167175292969; SQL запросов: 11