Медиагруппа «Антенна»  

Дерибан землі триває! Отримай задоволення!

У рамках акції «За українську Україну! За українську владу! За права українських громадян!», яка триває на Черкащині, обласна організація Української народної партії проведе веселе театралізоване дійство

АУКЦІОН із розпродажу Черкас та області.

Кожен бажаючий може прикупити собі кілька гектарів або соток черкаської землі, викупити приміщення музичної школи чи дитячого садка, отримати дозвіл на оренду центрального майдану Черкас і т.д. і т.п.

При собі мати: мандат депутата місцевої або Верховної ради, «ксіву» прокурора, міліцейського начальника, у крайньому разі чиновника ОДА, РДА, міськвиконкому; довідку про дачу хабарів… (за наявності таких документів земля і майно передаються безплатно або за «бросовими» цінами).

Поспішайте на Театральний майдан 10 листопада о 12-й годині!

Дерибан триває — отримай задоволення!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 05.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 584 хитов: 16786
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0081782341003418; SQL запросов: 11