Медиагруппа «Антенна»  

Рожнятівці дякують черкащанам за допомогу

Рожнятівський район Івано-Франківської області, котрий зазнав стихійного лиха 23–27 липня, продовжує отримувати допомогу від Черкащини. Черкаська обласна державна адміністрація організовувала і координувала зусилля всіх, хто не залишився байдужим до людської біди. Залучалися до цієї справи і керівники підприємств області, і державні службовці. Загалом жителі Черкащини перерахували рожнятівцям 2 388 778,3 гривень. Крім того, було надано допомогу продуктами харчування (консерви м’ясні та овочеві, борошно, цукор, пшениця), медикаментами, одягом.

Листи з подяками від керівництва потерпілого району досі надходять на адресу облдержадміністрації. В останньому зверненні рожнятівців зазначається:

«Внаслідок стихії, 23–27 липня 2008 року в Рожнятівському районі Івано-Франківської області були зруйновані мости, дороги, берегоукріплення, пошкоджені житлові будинки, затоплені ділянки сільськогосподарського призначення, через що значна частина населення району зазнала матеріальних збитків. Відповідно до Указу Президента України район було визнано зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Рожнятівці отримали значну допомогу від Черкаської області.

Надана допомога розподілена між жителями та установами району, а саме:

— сім’ї, які постраждали від повені (4 364 господарські двори), отримали борошно, цукор, пшеницю на суму 234743,67 грн.

— Рожнятівська центральна районна лікарня — продукти харчування (овочеві консерви, цукор, борошно) на суму 70280,57 грн.; медикаменти на суму 11172,60 грн.

— Перегінська лікарня — продукти харчування (овочеві та м’ясні консерви, цукор, борошно) на суму 24179,28 грн.

— Служба у справах дітей (для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, та із малозабезпечених сімей) — продукти харчування (овочеві та м’ясні консерви) на суму 12853,97 грн.

— Територіальний центр (для одиноких престарілих громадян) — продукти харчування (овочеві та м’ясні консерви) на суму 68729,17 грн., одяг — 10 мішків.

— Дошкільні дитячі заклади — продукти харчування (овочеві консерви, цукор, борошно) на суму 41739,24 грн.

— Перегінська школа-інтернат — продукти харчування — (цукор, борошно) на суму 2800 грн.

Рожнятівська районна рада та районна державна адміністрація від імені усіх мешканців району висловили щиру подяку керівництву облдержадміністрації, жителям Черкащини, керівникам підприємств усіх форм власності за належну організацію та суттєву фінансову, матеріальну, благодійну допомогу населенню Рожнятівщини, яке зазнало значних матеріальних втрат під час стихійного лиха».

Звернення підписали голова Рожнятівської районної ради Роман Новицький, заступник голови Рожнятівської райдержадміністрації Володимир Степаненко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 05.11.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 514 хитов: 16274
вчера: 728/20732
время генерации: 0.17271184921265; SQL запросов: 11