Медиагруппа «Антенна»  

ПРОДАЖ ЛІКІВ ВЗЯТО ПІД КОНТРОЛЬ

Помічено, що із 6 по 12 жовтня в області, як і в усій Україні, стрімко подорожчали ліки. Ця ситуація лягла на плечі представників місцевих органів влади, оскільки загрожує зростанням соціальної напруги і погіршенням здоров’я населення.

За словами голови облдержадміністрації Олександра Черевка, найбільші фармацевтичні дистриб’ютори виправдовують збільшення оптових цін на ліки зростанням курсу купівлі-продажу долара США. Але цей фактор не може виправдати такого різкого стрибка цін. Адже з 29 вересня по 9 жовтня вартість долара зросла лише на 12%. Натомість відпускні ціни оптових компаній дистриб’юторів зросли на 30%. Виникає підозра, що в умовах складної економічної та політичної ситуації в державі хтось вирішив «нагріти руки» на вразливих верствах населення.

Проте керівник області закликав не створювати додаткового ажіотажу навколо цих питань і запевнив, що рівень цін на медикаменти в області стабілізувався і знаходиться під контролем обласної влади.

— Президент України Віктор Ющенко провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розроблено заходи загальної економічної стабілізації в країні. Це має позначитися і на ринку ліків. Завдяки злагодженій роботі обласної влади та контролюючих органів, нині в області аптеки проводять реалізацію лікарських засобів із залишків за «старими» цінами, і за рахунок цього ціни на медикаменти знизилися у суб’єктів господарювання оптової торгівлі на 14,5%, а у суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі — на 3%.

Олександр Черевко повідомив, що ним запроваджено щоденний моніторинг рівня цін на всіх сегментах ринку. Всі порушення цінової політики буде виявлено, а винуватці понесуть покарання відповідно до чинного законодавства.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 29.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 325 хитов: 15811
вчера: 638/58805
время генерации: 0.093796014785767; SQL запросов: 11