Медиагруппа «Антенна»  

Сімейний затишок — кожній дитині

На Черкащині з 15 по 17 жовтня 2008 року проходив Всеукраїнський семінар-навчання на тему: «Збереження родинних стосунків при передачі дітей в прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу».

Відкрив семінар, на який з’їхалися представники усіх областей України, міст Київ, Севастополь, заступник голови облдержадміністрації Анатолій Чабан. Він ознайомив присутніх із соціально-економічним та культурним розвитком Черкаської області та акцентував увагу на роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації права дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, на сімейне виховання.

— Кожна дитина, яка осиротіла на території області, району повинна бути охопленою сімейними формами виховання, а саме віддана під опіку, піклування, усиновлена та влаштована у сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, — зазначив заступник голови облдержадміністрації.

Ознайомивши учасників семінару-навчання з практикою роботи служби у справах дітей облдержадміністрації, Анатолій Чабан закликав присутніх до зустрічі за «круглим столом» з метою обговорення виконання Указу Президента України «Про проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Учасники Всеукраїнського семінару ознайомилися з практикою роботи Кам’янської, Чигиринської райдержадміністрацій, Смілянського міськвиконкому щодо збереження родинних стосунків при влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, з досвідом служби у справах дітей Соснівського райвиконкому м.Черкаси у вирішенні питань захисту житлових, майнових прав дітей, відвідування дитячих будинків сімейного типу в області.

Для довідки. В області нараховується 2677 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У сім’ях опікунів, піклувальників виховуються 1650 посиротілих дітей .

Станом на 15.10.2008 в області діє 88 прийомних сімей (159 дітей) та 17 дитячих будинків сімейного типу (118 дітей), в яких виховується 277 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2008 року в області створено 22 прийомні сім’ї та 4 дитячі будинки сімейного типу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 43, 29.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 358 хитов: 16883
вчера: 638/58805
время генерации: 0.042475938796997; SQL запросов: 11