Медиагруппа «Антенна»  

Шість годин на дні криниці

Костянтин ПРОЦЕНКО# 40, 08.10.2008

Понад шість годин тривала рятувальна операція, яку в Червоній Слободі проводили черкаські підрозділи оперативно-рятувальної служби.

Виклик до Головного управління МНС Черкаської області надійшов опівдні. Мешканець села Червона Слобода повідомив, що на дні його криниці застряла людина.

Рятувальникам, які оперативно прибули на місце, довелось вирішувати водночас кілька проблем. По-перше, людині постійно загрожувала фізична небезпека. Чоловік опинився в зоні дії пливуна, його по пояс засипало та «зацементувало» піщано-глейовим розчином, і будь якої миті підземний зсув, який вже зрушив практично усі захисні бетонні кільця, міг остаточно поховати людину.

По-друге, потерпілий, потрапивши у пастку на глибині дев’яти метрів, кілька разів був на межі психологічного зриву, а для рятувальників було дуже важливо, щоб людина не втратила віру у порятунок, була керована та добре розуміла послідовність своїх дій, коли отримувала команди від керівника рятувальної операції.

По-третє, опинившись у воді, температура якої не перевищувала 12°С, організм чоловіка з кожною хвилиною все більше переохолоджувався.

Спроби вимити чоловіка із спресованої піщано-глейової суміші, використовуючи пожежні стволи,також результату не дали, кілька електричних насосів, за допомогою яких бійці МНС намагалися відкачати з криниці воду, глей та пісок, не справлялися із завданням.

Звільнити людину вдалося лише завдяки вакуумному насосу — асенізаційній техніці КП «Агроекологія» із села Червона Слобода.

Врятованого чоловіка після короткого медичного огляду терміново доставили до центральної районної лікарні, де було встановлено діагноз: переохолодження організму і синдром тривалого здавлювання кінцівок. Проте лікарі оптимістично налаштовані стосовно перспектив його подальшого лікування.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 08.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 586 хитов: 12489
вчера: 675/20583
время генерации: 0.017475843429565; SQL запросов: 11