Медиагруппа «Антенна»  

Подяка і благання про допомогу

Щиро дякую колективу Крижанівської дільничної лікарні за лікування, підтримку і чуйний догляд моєї матері Марії Дементіївни Литвинюк, пенсіонерки, інваліда І групи, колишньої працівниці цієї лікарні.

У ті далекі 60-ті роки, коли вона робила санітаркою у відділенні для хворих кістковим туберкульозом цієї лікарні, тут лікувалися люди з різних куточків області (тодішньої Київської). Тоді, як згадує матуся, більшість медперсоналу, і вона також, не ходили, а бігом бігали на роботі, щоб швидше виконати завдання і тим полегшити страждання хворих.

У 2005 році виповнилося 100 років з дня заснування лікарні. Завдяки великій допомозі голови обласної державної адміністрації О.В. Черевка було здійснено капітальний ремонт приміщень та придбано необхідну техніку. Святкування 100-річчя лікарні стало великою подією для жителів навколишніх сіл.

Та, на превеликий жаль, свята швидко закінчуються, а будні тиснуть невирішеними питаннями. Сьогодні йде мова про відсутність коштів на утримання лікарні, а це загрожує тим, що від неї може лишитися тільки амбулаторія. Уже зараз весь лікарняний колектив, за винятком 2–3 чоловік, знаходиться у відпустках за свій рахунок.

Навіть у роки Великой Вітчизняної війни під час окупації України фашистами наша лікарня працювала і таємно надавала допомогу важко пораненим партизанам, чим зберегла не одне людське життя, а зараз над нею завис дамоклів меч розформування.

Можливо, є ще надія, що наша лікарня буде працювати як і раніше, без скорочення колективу, котрому, як не дивно, і в наш непростий час вдається зберігати затишок — парк при лікарні доглянутий, у приміщеннях свіже повітря, чисто, усе, що треба, пофарбовано у приємні кольори, а головне — привітний колектив. Тут хворі почуваються майже як удома і ставляться до них справді по-родинному. Не кожна міська лікарня має таку сприятливу атмосферу.

Звертаюся до всіх небайдужих людей, насамперед тих, хто отримав медичну допомогу в Крижанівській дільничній лікарні: якщо маєте змогу підтримати тепер її майбутнє існування, відгукніться і надайте допомогу.

Насамкінець від щирого серця бажаю колективу лікарні щастя в житті та успіхів у подальшому труді. І ще уклінно дякую персонально головному лікарю М.М. Соколовському, медсестрам і санітаркам: Н.С. Наєнко, С.А. Папушаєвій, Н.Б. Столяр, А.І. Таран, Л.Ф. Чиркиній, Л.І. Соколовській, М.М. Каюк, О.М. Ткаченко, Г.Д. Таран, С.С. Мельник, В.Д. Романовій, Г. Петрівко, С.Б. Виродовій і всім іншим працівникам лікарні, а також жителям села і родичам, які відвідували і підтримували мою хвору матусю.

Якщо ж, борони Боже, лікарню перетворять на амбулаторію, то мешканцям дільниці, що потребуватимуть серйозної медичної допомоги, доведеться автобусом добиратися до Звенигородки, а в подальшому їхні родичі і друзі не наїздяться туди, аби провідати хворих. Чи ж буде це зручно людям, про яких має піклуватися влада? А що ж робити звільненим медичним кадрам? Як працевлаштуватися?

З повагою, Володимир ЛИТВИНЮК

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 08.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 12896
вчера: 675/20583
время генерации: 0.0085859298706055; SQL запросов: 11