Медиагруппа «Антенна»  

Кажуть, ми геть усі європейці?

Марія ГАВРИЛЯН# 40, 08.10.2008

Нарешті черкащани з нагоди Дня міста, що минув кілька тижнів тому, отримали перестиглий подарунок від влади — давно розрекламоване святкування. Але, на жаль, виховання багатьох із нас не дозволило провести масовий захід по-людськи. Про низький рівень нашої культури свідчить, зокрема, та кількість сміття, яке вранці 6 жовтня «прикрашало» центр міста.

У понеділок після дводенного святкування Дня народження Черкас площа перед міськвиконкомом та центральні алеї нагадували сміттєзвалище. По-перше, це говорить про незлагодженість роботи комунальних служб міста, а по-друге, про відсутність елементарної культури у городян, котрі стільки усякого залишили по собі, що комунальники не впоралися і не встигли все прибрати зранку у понеділок. На думку одразу спадає радянське гасло: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Вірно сказано.

Жаль, що сучасна молодь цього гасла вже не застала, а батьки, вочевидь, не пояснили своїм чадам, для чого в місті стоять сміттєві контейнери. Отож, якби комунальники встановили на кожному вільному квадратному метрі навіть по п’ять сміттєвих урн, обов’язково знайдуться ті, хто кидає пляшки та інше сміття просто під ноги. Не хочеться навіть думати про те, де люди задовольняли природні потреби, бо навряд чи всі вони використовували для цього встановлені біотуалети.

Тож не дивно, що кожне свято перетворюється на головний біль для міських комунальників, бо ту кількість сміття, яку в понеділок вранці по дорозі на роботу побачити черкащани, оперативно за кілька годин прибрати просто неможливо. Цікаво, де в цей час був розхвалений черкаським міським головою сучасний вакуумний пилосос «Джонсон», призначений саме для прибирання вулиць, парків, площ, пішохідних доріжок та узбіч автошляхів? Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті міської ради, на придбання цього дива техніки з міського бюджету було витрачено майже мільйон гривень. Цей вакуумний пилосос міські комунальники ввели в експлуатацію на початку минулого тижня, йдеться у повідомленні. Один такий автомобіль може замінити 15 людей. Відтак виникає закономірне запитання: чого ж цей пилосос не працював на центральних вулицях міста після святкування Дня Черкас? Очевидно ж, що за допомогою сучасної сміттєзбиральної техніки можна було б ефективно навести лад у місті і вранці ніщо б не нагадувало людям про нічний безлад під назвою «святкування Дня міста».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 08.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 301 хитов: 5722
вчера: 662/19347
время генерации: 0.078763961791992; SQL запросов: 11