Медиагруппа «Антенна»  

НАРКОМАНІЯ ЯК НАЦІОНАЛЬНА КАТАСТРОФА

Обласну владу надзвичайно турбує ситуація з поширення наркоманії у суспільстві

1 жовтня 2008 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з представниками громадських організацій та обласних організацій політичних партій, організоване і проведене Головним управлінням з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

Метою засідання стало широке обговорення ситуації в області розповсюдженням і вживанням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визначення місця і ролі громадських організацій та політичних партій в організації протидії цим негативним проявам.

У роботі «круглого столу» також взяли участь представники органів влади та організацій, причетних до вирішення даної проблеми: управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Головне управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді і спеціалісти відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, представники більшості громадських організацій та політичних партій.

Як зазначила Елеонора Левицька, начальник головного управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, при відкритті засідання: «Проблема наркоманії сьогодні як ніколи є актуальною. Неодноразово губернатор області Олександр Черевко наголошував на тому, що боротьба з наркоманією повинна бути спільною справою для всіх».

На засіданні відзначалося, що органи виконавчої влади області спільно із правоохоронними органами працюють над виконанням урядової програми щодо реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на період до 2010 року.

22 вересня голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко провів координаційну нараду із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронними, судовими та контролюючими органами області, під час якої обговорювалися заходи з протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

На засіданні «круглого столу» підкреслювалося, що незважаючи на запобіжні заходи, що здійснюються органами державної влади, розпорядження облдержадміністрації «Про комплексні заходи боротьби з незаконним обігом і розповсюдженням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та поширенням наркоманії в області на 2006–2010 роки», рівень поширення наркоманії залишається високим.

За статистикою, на кожну 1000 мешканців міста в середньому припадає 3 наркомани.

Співробітниками управління МВС України в області впродовж 8 місяців поточного року задокументовано 1061 злочин, пов’язаний з незаконним обігом наркотичних засобів. З них тяжких та особливо тяжких 514 злочинів.

За даними управління МВС України в області, на обліку обласного наркодиспансеру перебувають 4059 споживачів наркотиків, з них 48 неповнолітні.

За інформацією Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, станом на 1 липня 2008 року під наглядом перебувають всього 21515 осіб, які вживають психоактивні речовини, з них 1937 осіб, що вживають наркотичні речовини та 12 осіб, хворих на токсикоманію.

Упродовж І півріччя 2008 року наркологічною службою області первинно взято під нагляд 976 осіб — констатувала начальник Головного управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Елеонора Левицька.

Обговорюючи ситуацію, що склалася, учасники засідання «круглого столу» дійшли спільного висновку: всім причетним до профілактичної роботи, спрямованої на протидію поширенню наркоманії, — управлінням, відомствам, соціальним службам, лікарям-наркологам, громадським організаціям потрібно, зважаючи на сьогоднішню ситуацію, посилити пропаганду здорового способу життя шляхом поширення методичних рекомендацій, інформаційних буклетів, залучати громадськість до проведення спільних заходів.

Піднімалося питання заборони розташування біля навчальних закладів барів, гральних автоматів, кафе, комп’ютерних клубів.

Окреме звернення учасники «круглого столу» спрямували до представників засобів масової інформації, закликавши їх більше уваги приділяти широкому висвітленню питань профілактики наркоманії, пропаганди здорового способу життя, спрямувати увагу глядачів на соціальну рекламу, більше транслювати по телебаченню відеоматеріалів, здатних формувати в суспільстві новий погляд на проблему наркоманії, алкоголю та тютюнопаління.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 08.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 540 хитов: 11231
вчера: 675/20583
время генерации: 0.086284875869751; SQL запросов: 11