Медиагруппа «Антенна»  

Обережно — гриби!!!

Гриби — це дарунок лісу, але водночас вони небезпечний продукт харчування, який може призвести до отруєння, а іноді навіть смерті! Щоб запобігти лиху, ознайомтеся з простими рекомендаціями фахівців і неухильно виконуйте їх.

Купуйте гриби тільки у відведених для їх продажу місцях (магазинах, теплицях, спеціалізованих кіосках), особливо уникайте стихійних ринків.

Збирайте тільки ті гриби, про які ви точно знаєте, що вони їстівні.

Суворо дотримуйтеся правил консервування грибів. Неправильно приготовлені консервовані гриби можуть викликати дуже важке захворювання — ботулізм. Гриби, які довго зберігаються, обов’язково прокип’ятіть 10–15 хвилин.

Симптоми отруєння: нудота, блювота, біль у животі, посилене потовиділення, зниження артеріального тиску, судоми, мимовільне сечовипускання, пронос, розвиток симптомів серцево-судинної недостатності. Якщо біда вас не оминула, лікарі радять: у жодному разі не займайтеся самолікуванням, не вживайте будь-які ліки та їжу, а надто алкогольні напої, молоко — це може прискорити процес всмоктування токсинів грибів у кишечнику. При появі після вживання грибів будь-яких наведених вище симптомів терміново зверніться в найближчу лікарню!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 01.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 647 хитов: 9355
вчера: 1104/17961
время генерации: 30.196135997772; SQL запросов: 11