Медиагруппа «Антенна»  

Автономний статус Криму треба скасувати?

У неділю, 28 вересня, у Будинку вчителя у Черкасах відбулися обласні збори черкащан за ініціативи місцевої організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Крім черкасців, на збори з’їхалися члени ВО «Свобода» та його симпатики з районів Черкащини. Йшлося про те, що автономний статус Республіки Крим та спеціальний статус міста Севастополь дають можливість Кремлю повторити відпрацьований у Південній Осетії та Абхазії сценарій військового вторгнення у чужу країну, що є частиною «путінської доктрини». У зборах брав участь заступник голови ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, який зазначив, що навіть у Конституції України є розбіжності, оскільки там одночасно записано: «Україна — унітарна держава», а окремий розділ присвячено статусу автономії.

Учасники зборів одноголосно 207 голосами підтримали рішення з вимогою проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Криму на обласний, скасування спеціального статусу міста Севастополь, а також внесення відповідних змін до Конституції України. Було затверджено формулювання запитання на референдумі створено ініціативну групу, відповідальну за збір підписів жителів Черкащини. В усій Україні необхідно зібрати три мільйони підписів громадян.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 01.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 675 хитов: 9657
вчера: 1104/17961
время генерации: 15.896863937378; SQL запросов: 11