Медиагруппа «Антенна»  

В області розпочав роботу Черкаський окружний адміністративний суд

24 вересня 2008 року у Черкасах відбулася церемонія відкриття Черкаського окружного адміністративного суду.

В урочистостях взяли участь керівники області та гості зі столиці України — голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький, Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, Черкаської обласної адміністрації Олександр Черевко, обласної ради Володимир Гресь та Черкаського окружного адміністративного суду Василь Коваленко.

Вітаючи працівників суду із відкриттям закладу, голова облдержадміністрації Олександр Черевко запевнив, що державна влада буде всіляко сприяти діяльності адміністративного суду.

Адміністративні суди розглядають всі справи, пов’язані зі спорами фізичних або юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності. Крім цього адміністративні суди розглядають спори, пов’язані із публічною службою, реалізацією повноважень управлінськими суб’єктами. Особлива категорія справ, які розглядають в адміністративному суді — спори про правовідносини, що пов’язані із виборчим процесом та референдумом.

Черкаський окружний адміністративний суд є місцевим адміністративним судом, який вирішує адміністративні справи як суд першої інстанції, а його юрисдикція поширюється на Черкаську область. Він знаходиться на території Київського апеляційного адміністративного округу, тому його рішення можуть бути оскаржені в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду.

Черкаський окружний адміністративний суд працюватиме за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 245.

Указом Президента України головою Черкаського окружного адміністративного суду призначено Василя Коваленка.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 01.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 136 хитов: 4230
вчера: 666/31054
время генерации: 0.53858017921448; SQL запросов: 11