Медиагруппа «Антенна»  

Олександр ЧЕРЕВКО: «Проблеми злочинності потрібно обговорювати публічно»

В облдержадміністрації розглянуто питання взаємодії виконавчої влади з правоохоронними органами щодо підвищення ефективності протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів.

22 вересня Олександр Черевко провів координаційну нараду із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних, судових та контролюючих органів області.

На нараді обговорювалися результати роботи у сфері протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Як зазначив голова облдержадміністрації Олександр Черевко, поширення наркоманії у суспільстві турбує обласну владу. За його словами, незважаючи на запобіжні заходи, що здійснюються органами державної влади, в тому числі і прийняте розпорядження облдержадміністрації «Про комплексні заходи боротьби з незаконним обігом і розповсюдженням наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та поширенням наркоманії в області на 2006–2010 роки», рівень поширення наркоманії залишається високим.

Учасники наради висловили свої думки щодо поліпшення координації роботи правоохоронних, судових та контролюючих органів у цьому напрямку.

Підбиваючи підсумки наради, Олександр Черевко наголосив на тому, що боротьба з наркоманією повинна стати спільною справою для правоохоронних органів, органів охорони здоров’я та освіти, органів державної влади.

Крім того, Олександр Черевко закликав усі засоби масової інформації долучитися до цієї справи і більше уваги присвячувати пропаганді здорового способу життя серед учнів загальноосвітніх закладів та студентської молоді та висвітленню такої страшної проблеми, як наркоманія.

Учасники наради спільно виробили стратегію боротьби з поширенням наркоманії та наркоторгівлею. Так, в управлінні МВС у Черкаській області буде створено єдину базу даних осіб, які немедично вживають наркотичні засоби. Її спільно формуватимуть медичні установи, органи внутрішніх справ та інші служби по протидії наркоманії, розповсюдженню наркотиків, захворюванню ВІЛ-СНІД.

Усі причетні до профілактичної роботи з учнівською молоддю управління, відомства і служби повинні посилити взаємодію на обласному і місцевому рівнях, проводити тематичні бесіди, тренінги, вікторини, конкурси у навчальних закладах області, спрямовані на протидію вживанню наркотичних засобів та психотропних речовин, поширювати методичні рекомендації, порадники, довідники, інформаційні буклети, залучати до проведення спільних заходів центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лікарів-наркологів, громадські організації.

Головам райдержадміністрацій, міст обласного підпорядкування буде надіслано звернення щодо заборони розташування біля навчальних закладів барів, гральних автоматів, кафе, комп’ютерних клубів.

Державному департаменту з питань виконання покарань в області необхідно забезпечити установи виконання покарань області приладами дистанційного виявлення наркотичних засобів, психотропних речовин та проведення регулярної роз’яснювальної роботи серед засуджених та осіб, взятих під варту, щодо негативних наслідків вживання наркотиків.

Головному управлінню охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації посилити контроль за обігом лікарських засобів, які містять підконтрольні речовини в медико-санітарних частинах установ області.

Спеціальним підрозділам управління МВС, управлінню СБУ в області та Черкаській митниці взяти під посилений контроль питання попадання контрабанди наркотиків на територію області та їх транзиту у міжнародних вантажних відправленнях, забезпечивши участь співробітників кінологічного центру управління МВС в області разом зі службовими собаками у митних оглядах вантажів «ризику» на вимогу митниці.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 01.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 647 хитов: 9335
вчера: 1104/17961
время генерации: 5.3009359836578; SQL запросов: 11