Медиагруппа «Антенна»  

Легше бути під татарами, ніж під СВАНом

Епопея з рейдерським захопленням села Княжа Звенигородського району продовжується на очах як влади, так і правоохоронців. Колишній директор СТОВ «Княжа» пан Бабій довів це господарство до боргової ями, а самозваний інвестор — компанія СВАН — кинула село на грань цілковитого краху.

Нагадаємо, що компанія «СВАН» разом з колишнім директором СТОВ «Княжа» Бабієм вирішили заволодіти майновими та земельними паями селян і всіх при цьому «кинути». Селян — на борги із зарплатні та майнові і земельні паї, державу з постачальниками — на гроші, що заборгувало їм СТОВ «Княжа». Щоб не брати на себе борги СТОВ, «інвестор» вирішив створити нове підприємство, і вже від його імені укладати угоди із селянами на оренду землі. А поки підприємство реєструвалося, селянам підсовували на підпис пусті бланки. Нібито новостворене, але невідомо де зареєстроване підприємство «Агропроект Княжа» «окупувало» контору СТОВ. На будівлі, де вона розміщується, псевдоінвестор поміняв замки і біля входу поставив охорону. Керівництво СТОВ «Княжа» не має доступу ані до документів, ані до виробничих приміщень — усюди охорона. За те, що робиться в господарстві, несе відповідальність керівництво СТОВ «Княжа», а розпоряджається усім — і майном, і урожаєм, — виявляється, Коваленко Василь Маркович — директор «Агропроекту Княжа».

Нещодавно новим керівником СТОВ «Княжа» обрали Віктора Шевченка. Він із місцевих, займався фермерством. Хватко взявся за роботу, але працювати йому псевдоінвестори не дають.

— Заблокували все, — розповідає Віктор Борисович, — на ферму не пускають, в гараж не ходи. Доходить до повного абсурду: на машину, що стоїть на балансі СТОВ, вимагають скласти договір оренди з « Агропроектом».

Нещодавно, за інформацією директора СТОВ «Княжа», так звані інвестори хотіли вкрасти соняшник з поля, вже і КамАЗи пригнали під завантаження. Довелося директору СТОВ викликати наряд міліції і під конвоєм відправляти вантажівки з поля.

Сподіваємося, що правоохоронці в даному випадку не задовольняться роллю супроводу, а відреагують на заяву директора з приводу крадіжки соняшника.

Сьогодні в Княжій на очах у всіх знищується базова галузь господарства — тваринництво. До речі, у більшості сільгосппідприємств, куди приходила як інвестор компанія СВАН, від цієї галузі не залишалося навіть ріжок з ніжками.

Худобу, яка ще залишилася на фермі, майже нічим годувати. Кормів немає, новий інвестор, схоже, не збирається займатися їх заготівлею і керівництву СТОВ заважає це робити. На падіж худоби ніхто не звертає особливої уваги. Нещодавно на фермі худоба затоптала десятьох теляток, які з голодухи вже не піднімалися на ноги.

Вважаємо, що інвестор врешті-решт повинен відповісти за свідоме знищення худоби, яка, до речі, стоїть на балансі саме СТОВ, а не новоствореного підприємства.

Але, допоки селяни будуть терпіти ось таких інвесторів, які приходять не піднімати, а грабувати село, доти наші села населятимуть батраки. На превеликий жаль...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 01.10.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5352
вчера: 205/28525
время генерации: 0.046473026275635; SQL запросов: 11