Медиагруппа «Антенна»  

Тарифами по голові

Тарифи на водопостачання та водовідведення у Черкасах невдовзі можуть суттєво зрости — аж на 65%. За словами директора комунального підприємства «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, судові тяганини із відкритим акціонерним товариством «Азот» не дали бажаного результату. Суд визнав справедливими умови «Азоту» на тарифи на очистку стічних вод у 472 гривні за тисячу кубічних метрів стоків. Тож тепер комунальне підприємство має сплатити «Азоту» майже 17 млн. грн. боргу. У зв’язку із цим комунальне підприємство було вимушене переглянути чинні тарифи на водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, що тарифний конфлікт між КП «Черкасиводоканал» та хімпідприємством розпочався навесні минулого року. У травні ВАТ «Азот» звернулося до «Черкасиводоканалу» із пропозицією переглянути ціни на послуги з очищення стічних вод. На той час тариф на очищення тисячі кубічних метрів стоків становив 175 грн. «Азот» запропонував підвищити цей тариф до 487 гривень і заявив, що за таким тарифом «Черкасиводоканал» має заплатити за послуги з початку 2007 року.

На початку липня Сергій Одарич запевняв журналістів, що міській владі вдалося домовитися з керівництвом «Азоту» щодо обґрунтованої вартості послуги — 372 гривні за тисячу кубічних метрів. Однак у грудні минулого року Господарський суд Черкаської області ухвалив рішення про встановлення тарифу для КП «Черкасиводоканал» на рівні 487 грн. і зобов’язав комунальне підприємство укласти договір з «Азотом». «Черкасиводоканал» вирішив боротися далі і виграв Апеляційний суд у Києві, але Вищий Господарський Суд України скасував це рішення. Тоді ж «Черкасиводоканал» заявив, що готує апеляцію до Верховного Суду, але той навіть не взяв цю апеляцію до розгляду.

Тепер, говорить директор «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко, підприємство має сплатити «Азоту» майже 17 млн. грн., що, відповідно, лягає на плечі населення у вигляді підвищення тарифів.

З огляду на це губернатор області Олександр Черевко критично оцінив політику хімпідприємства.

Наразі нові підвищені тарифи розглядає цінова інспекція. За словами Сергія Овчаренка, після всіх офіційних процедур узгодження тарифи набудуть чинності — приблизно за місяць.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 24.09.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 834 хитов: 27964
вчера: 902/34274
время генерации: 0.072375774383545; SQL запросов: 11