Медиагруппа «Антенна»  

Сваряться люди, а гинуть конi

Олена Чернявська# 38, 25.09.2002

Про те, як сусіди часто не можуть поділитися і найменшим, ходять легенди. У селі ж Вільшанка Жашківського р-ну ворожнеча двох сусідів стала причиною смерті восьмимісячного лошати. Один з сусідів, Віктор Голобородько, 22 серпня прив’язав двох коней і лоша на випасі та пішов вибирати урожай картоплі. Коли ж увечері повернувся, то виявив, що тваринам завдано поранень, внаслідок яких лошатко взагалі загинуло. Всі підозри одразу впали на іншого сусіда, Бориса Сергеєва. До нього наступного дня і пішов Віктор з вимогою з’ясувати, що той зробив нещасним коням. Пояснив сусіда вельми промовисто — схопив газовий балончик, забризкав ним очі Голобородьку і, погрожуючи рушницею, кричав: «Я тебе вб’ю!». Ці події вилилися у заяву, яку дочка Голобородька Світлана віднесла голові сільради, а та, відповідно, передала заяву до Жашківського райвідділу міліції. Невдовзі з відділу приїхали — певно, для того, щоб поставити галочку, бо відразу після приїзду групи райвідділ замовк. Через це Світлана Голобородько була змушена писати заяву начальникові управління УМВС в Черкаській області генералу Кочегарову з проханням звернути увагу на бездіяльність Жашківського райвідділу міліції. Дії ж рідного райвідділу його начальник Антонюк Андрій Кирилович коментувати відмовився, аргументуючи це тим, що всі заходи, які можна було вжити в даній ситуації, райвідділ вжив. Які саме заходи мав на увазі Андрій Кирилович, так і залишилося невідомим. Ще начальник повідомив, що ситуацією не володіє, а коментувати подію буде лише в офіційному порядку, і аж ніяк не інакше.

А ситуація й на сьогоднішній день та сама: провина Сергеєва остаточно не доведена, Голобородько позбувся частини господарства, а міліція вмила руки, поклавши всю відповідальність на суд, «до якого у разі потреби може звернутися потерпіла сторона». Ну що ж, це далеко не перший випадок того, коли районна міліція крізь пальці дивиться на те, що коїться у неї по селах. Залишається надія, що якщо правоохоронці не можуть впоратися самотужки на місці, то їх співробітники «зверху» із задоволенням будуть виїжджати на місця і мирити незадоволених сусідів, вирішувати проблеми, які поза компетенцією районних міліціонерів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 207 хитов: 2664
вчера: 653/28380
время генерации: 0.051760196685791; SQL запросов: 11