Медиагруппа «Антенна»  

Черкаські тролейбусні маршрути – як Охрімова свитка

До кінця місяця маршрути черкаських тролейбусів зазнають змін. Так, №№2, 6, 9, 11, 12, які в основному підвозять робітників на «Азот» и «ЧШК», працюватимуть за графіком, узгодженим із підприємствами, повідомив начальник транспортного відділу міськвиконкому Юрій Пуха. Іншими словами, возитимуть трудящих лише на зміну і зі зміни. Машини, що звільнилися, вирішено перекинути на більш «ударні» маршрути №2, №7, №10 і №4 (автобусний). В результаті кількість тролейбусів на маршрутах має скласти до 10. Інтервал руху тролейбусів буде такий: приблизно 10-12 хв. у будні і 12-15 хв. у вихідні. Має також «відродитися» і 9-й автобусний маршрут.

«Перекроювання» тролейбусних маршрутів не в останню чергу пов’язане і зі станом автопарку Черкаського тролейбусного управління. Маючи величезні борги за електроенергію і низькі надходження від перевезень, тролейбусники не те, що нові машини придбати, а й старі відремонутвати не можуть. А тут ще й маршрутки наступають на п’яти. Тому й доводиться перекроювати тролейбусні маршрути, як ту Охрімову свитку — з коміра на рукави...

А от новація, яка очікує пасажирів із 25 жовтня, — більш приємна. Це нові види проїзних. Незабаром можна буде придбати проїзний не лише на місяць, а й на певну кількість поїздок — скажімо, на 10. У транспортному відділі підрахували, що таким чином пасажири берегтимуть свій сімейний бюджет, оскільки 10 поїздок тролейбусом «оптом» коштують не 3 грн., а 2,50 грн. Нові види проїзних продаватимуться народу поряд зі вже звичними.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 421 хитов: 11642
вчера: 780/26432
время генерации: 0.11544299125671; SQL запросов: 11