Медиагруппа «Антенна»  

Панове пенсіонери, вас просто порахували...

Дивні папірці і квитки, які віднедавна кондуктори стали вручати черкаським пенсіонерам у відповідь на демонстрацію посвідчення, є усього лишень способом обліку, пояснив начальник транспортного відділу міськвиконкому Юрій Пуха. Такий спосіб обліку пільговиків — власна ідея начальника тролейбусного управління Анатолія Герасименка. Тролейбусникам необхідно відзвітуватися щодо компенсації на перевезення пільговиків. Проте механізму, як усе ж таки «порахувати пенсіонерів», ніхто не додумався їм запропонувати, тому і доводиться «вигадувати велосипед». Пуха просить пенсіонерів не турбуватися. Буквально як у дитячій казочці — «вас просто порахують, це не боляче».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 166 хитов: 1825
вчера: 653/28380
время генерации: 0.027102947235107; SQL запросов: 11