Медиагруппа «Антенна»  

В Черкасах «зацвіте» японський фестиваль

Вперше у Черкасах 25 вересня відкриється україно-японський фестиваль «Цвітень-2002». Відбудеться це у драмтеатрі, і це неабияка подія, адже досі відкриття інтернаціонального фестивалю відбувалось лише у столиці. Востаннє «Цвітень» проходив 1994 року. «Цвітень-2002» проводиться на відзначення 10-річчя встановлення україно-японських дипломатичних відносин.

До Черкас 24 вересня вже прибула японська мистецька делегація. Серед гостей — музиканти-виконавці класичної музики, майстри чайної церемонії і каліграфії. Вперше фестивалем зацікавились і японські бізнесові кола. Споносором японської сторони виступив голова токійського «Ротарі-клубу» Хамакіда Камеда.

Японці — народ дуже толерантний, тому на певні національні особливості прийому у Черкасах вони не зважили, хоча, певне, й зробили висновки. Проте керівник шоу-балету «Ренесанс — таланти на Черкащині» Галина Малишева, яка доклала багато зусиль, аби фестиваль відкрився саме в Черкасах, була дуже здивована неуважністю мера Анатолія Волошина. Може, він аж надто був заклопотаний земельним питанням?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 310 хитов: 7231
вчера: 723/26554
время генерации: 0.060382127761841; SQL запросов: 11