Медиагруппа «Антенна»  

Тютюн продавати без сплати податків можна. Але недовго...

Днями співробітники податкової міліції у місті Черкаси в ході проведення оперативно-профілактичних заходів, передбачених операціями «Контрабанді — СТОП!» та «Акциз», відпрацювали територію міста Черкаси та Черкаського району на предмет виявлення осіб, які реалізують таку підакцизну продукцію як тютюнові вироби з порушеннями вимог чинного податкового законодавства.

Так, 23-річний приватний підприємець — власник торгового павільйону на площі 700-річчя продавав тютюнові вироби без належних дозволів. За результатами перевірки вилучено товару більше ніж на 35 тис. грн.

Ще один факт реалізації підакцизної продукції з порушеннями вимог чинного податкового законодавства встановили працівники податкової міліції міста Черкаси під час перевірки торгового павільйону на вул. Смілянській, який належить 46-річному приватному підприємцю. В результаті цієї перевірки вилучено тютюнових виробів на більш ніж 54 тис. грн.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 13.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 645 хитов: 28151
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0083129405975342; SQL запросов: 11