Медиагруппа «Антенна»  

УКРСОЦБАНК ОЧИМА КЛІЄНТІВ

Чому лідер страхового ринку України Національна акціонерна страхова компанія «Оранта» приділяє виключне значення вибору фінансових партнерів?

Будучи правонаступником «Укрдержстраху», Національна акціонерна страхова компанія (HACK) "Оранта" сьогодні, в умовах досить сильної конкуренції на страховому ринку України залишається найбільшою та найстабільнішою страховою компанією. Зараз нам довіряють близько 7,5 млн. клієнтів - громадян та юридичних осіб. Компанії належать значні активи (близько 100 млн. грн.), найбільш розгалужена мережа структурних підрозділів (понад 500 по Україні, 24 лише в нашій області, тобто в кожному місті та районному центрі). У системі HACK «Оранта» діє гнучка система тарифів, пільги постійним клієнтам, можливість оперативного розгляду страхових випадків не лише на території нашої області, а й по всій Україні. На Черкащині компанія проводить свою діяльність більш ніж по ЗО видах страхування.

Партнерами HACK «Оранта» в галузі страхування та перестрахування є не тільки більшість українських страховиків, а й багато іноземних страхових та перестрахових компаній і товариств. Серед зарубіжних партнерів такі компанії, як «Кельнське перестрахувальне товариство» (Німеччина), Lloids (Велика Британія), Напоуег (Німеччина), SCOR (Франція), General & Cologne Re Willis Limited (Велика Британія) та ін.

Все це свідчить про надійність нашої компанії. Але жодна компанія не існує в вакуумі, тобто її надійність залежить від надійності її ділових партнерів. Тому наша страхова компанія приділяє величезне значення вибору надійних фінансових партнерів, цього вимагає специфіка нашої діяльності.

На жаль, більшість населення, підприємців не володіють необхідним мінімумом знань, завдяки яким можна оцінити та вибрати страхову компанію. Часто на їх рішення впливає тиск силових структур, галузевих відомств та різного роду чиновників, які пов'язані з видачею дозволів, ліцензій. До того ж на початку 1990-х років страхуванням почали займатися не лише професіонали, але й відверті ділки, які побачили в ньому широкі можливості для зловживань. Їх діяльність не сприяла підвищенню суті страхування та відновлення довіри людей, мабуть тому на даний час Україна по обсягах страхових внесків відстає від Польщі у 12 разів.

Наша компанія робить все можливе щоб довести, що надійні страхові компанії в Україні існують, та й зробити вибір не так вже й складно - одним з критерієм надійності страховика є надійність банка, в якому він зберігає залучені кошти. Отже, можна порадити клієнтам спитати в страхового агента, «а де Ви будете зберігати мої гроші?». Ми не боїмось таких питань - адже Укрсоцбанк відомий в Україні як один з найбільш надійних банків, він виконує зобов'язання перед клієнтами вже 12 років.

Нещодавно HACK «Оранта» та АКБ «Укрсоцбанк» уклали угоду про співпрацю у сфері страхування, що засвідчує подальший розвиток партнерських відносин двох потужних фінансових установ.

За цією угодою спільно використовуватиметься кадровий склад обох установ, також заплановане створення робочих місць для продажу страхових продуктів, спільне використання матеріально-технічних та інших можливостей як банку, так і страхової компанії.

Голова правління АКБ «Укрсоцбанк» Борис Тимонькін зазначив, що ця угода дозволить банку надати своїм клієнтам широкий спектр послуг, забезпечуючи додаткові конкурентні переваги, а також надати додаткові послуги клієнтам НАСК «Оранта».

Позитивний досвід взаємодії НАСК «Оранта» з Укрсоцбанком дозволяє прогнозувати укріплення та розвиток позиції компанії у цьому перспективному сегменті. Тому, користуючись нагодою, хочу привітати тепер одного з найближчих наших партнерів АКБ «Укрсоцбанк» та всіх його працівників й клієнтів із 12 роковиною їх праці на ринку банківських послуг і побажати всім доброго здоров'я та плідної взаємовигідної співпраці.

Директор Черкаської обласної дирекції НАСК «Оранта»
В.В. Яременко

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 401 хитов: 9971
вчера: 421/16688
время генерации: 0.038555860519409; SQL запросов: 11