Медиагруппа «Антенна»  

Скільки вовка не годуй…

«Пригріла змію на грудях» — так кажуть про людину, якій заподіяв лихо той, кому вона робила добро. Пенсіонерка зі Звенигородщини (назвемо її Галиною Мефодіїв-ною) переконалася у цьому на власному гіркому досвіді.

Стару жінку останнім часом доглядала дочка, що жила на цьому ж подвір’ї. Пенсіонерка вже ледве ходила та й взагалі погано почувалася. Але мала добре серце, чим і користувався молодий сусід-п’яниця.

Двадцятидворічний чоловік ніде не працював — не мав на це ні сил, ні часу за пияцтвом — і частенько заходив до бабусі то хліба попросити, то ще чогось. Галина Мефодіївна ніколи не відмовляла, та одержала у відповідь чорну невдячність. Хлопець разом з товаришем, що вже мав непорозуміння з Фемідою, вирішили не просити, а силоміць відібрати у старенької все, що має хоч якусь цінність, а головне — гроші.

Злодії дочекалися моменту, коли дочки Галини Мефодіївни не було вдома, вдерлися у помешкання і стали вимагати у пенсіонерки гроші, застосовуючи для переконливості фізичну силу. Втомившись працювати кулаками, один із харцизяк узявся за ніж.

Звісно, Галина Мефодіївна не чинила опору, вона навіть з ліжка встати не могла. Коли нелюди скинули стареньку долі, то знайшли під матрацом усього-навсього 10 гривень. Адже всю пенсію бабуся віддавала дочці. Згодом молодикам набридло знущатися над безпорадною жертвою, вони забрали свою мізерну здобич і подалися негайно придбати літр самогону.

Повернувшись додому, дочка Галини Мефодіївни вжахнулася від того, що побачила. У її неньки була безліч забійних травм обличчя й тіла та різана рана передпліччя правої руки. Жінки негайно ж звернулися до правоохоронних органів.

Наразі злодії затримані і сидять в ізоляторі тимчасового тримання. Проти них порушено карну справу за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло), що передбачає по-збавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 13.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 94 хитов: 653
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0085101127624512; SQL запросов: 11