Медиагруппа «Антенна»  

Новий маршрут з’єднає Митницю й Центр через Замковий узвіз

У Черкасах відкривається новий автобусний маршрут, який має з’єднати мікрорайон «Митниця», Центр та район «Д». Маршрут проходитиме через вул. Гагаріна, реконструкцію якої мають завершити до 10 серпня. Таке рішення на останньому засіданні ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

За словами начальника транспортного відділу міськвиконкому Євгена Кімлика, протягом трьох місяців маршрут (під робочим номером 21) тимчасово обслуговуватиме ВАТ «Черкасиавтотранс». Після цього буде проведено конкурс, який і визначить переможця.

Як повідомляють у прес-службі Черкаського МВК, маршрут проляже такими вулицями: Річковий порт — Героїв Сталінграда — Гагаріна — Замковий узвіз — Б. Вишневецького — Шевченка — Смілянська — Ільїна — Горького — Петровського — Чехова — Ватутіна — Пацаєва.

У зворотному напрямку: Пацаєва — Ватутіна — Чехова — Петровського — Горького — Благовісна — Смілянська — Шевченка — Б. Вишневецького — Замковий узвіз — Гагаріна — Героїв Сталінграда.

Інтервал руху автобусів 8–10 хвилин. Крім того, зараз вивчається питання про облаштування автобусних зупинок на вул. Гагаріна та Б. Вишневецького. Розмістити зупинки громадського транспорту планується біля кафе «Рибка» (вул. Гагаріна) та поряд з рестораном «Ярославна».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 323 хитов: 7679
вчера: 723/26554
время генерации: 0.12544679641724; SQL запросов: 11