Медиагруппа «Антенна»  

Ох і дурять нашого брата!

На черкаських ринках кожен другий торговець обраховує й обважує покупців

Протягом II кварталу 2008 року спеціалісти ДП «Черкасистандартметрологія» спільно з працівниками обласного управління у справах захисту прав споживачів, представниками МВС та ДПА перевірили 85 суб’єктів підприємницької діяльності на черкаських ринках «Центральний» та «Кривалівка».

При цьому були виявлені грубі порушення правил експлуатації ваговимірювальних приладів: ваги не встановлені за рівнем, експлуатуються з розрегульованим демпферним пристроєм, розбитим склом, непофарбовані чи вкриті іржею, не опломбовані, із простроченим терміном повірки. Усе це створює сприятливі умови для обраховування та обважування покупців.

Із перевірених 102 засобів вимірювальної техніки 91 (89 %) не відповідали вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

За результатами перевірок приватним підприємцям вручені приписи про усунення порушень, виявлених під час перевірок, вилучені з експлуатації непридатні до застосування засоби вимірювальної техніки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 653 хитов: 28380
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0084419250488281; SQL запросов: 11