Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Черевко представив новопризначеного керівника Канівського району

30 липня голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко побував з робочим візитом у м. Каневі, під час якого представив Валерія Карпушенка т.в.о. голови Канівської райдержадміністрації та провів нараду з актуальних питань соціально-економічного розвитку району.

Валерія Карпушенка на посаду т.в.о. голови Канівської РДА було призначено за рекомендацією губернатора області Олександра Черевка та погодженням Президента України Віктора Ющенка.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Корнієнко, прокурор області Микола Лісовий, начальник управління МВС України в області Микола Каплій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Представляючи новопризначеного т.в.о. голови РДА на посаду, Олександр Черевко відзначив, що Валерій Карпушенко — порядна, а головне, незаангажована людина і висловив переконання, що він добросовісно виконуватиме покладені на нього професійні обов’язки задля стабільного соціально-економічного розвитку району.

Голова облдержадміністрації сподівається на впровадження систематичного підходу до роботи та наголосив на необхідності визначити ключові пріоритети задля подальшого успішного процвітання Канівського району.

«Прийшов час забезпечувати порядок і дисципліну, які мають стати основою всієї політики влади на місцях», — зазначив Олександр Черевко.

Одним із основних ключових пріоритетів обласної влади є державна програма «Золота підкова Черкащини», завдяки якій в економіку області залучені додаткові кошти для розбудови інфраструктури краю.

Також губернатор закликав усіх потенційних інвесторів області не бути байдужими до проблем людей та залучати додаткові кошти для вирішення соціальних питань жителів Черкащини.

— Соціальна політика має бути направлена на кожну людину, яка живе на цій території, — сказав Олександр Черевко.

Голови сел Ліпляве та Литвинець Канівського району звернулися від імені своїх громад до губернатора області з проханням вирішити питання газифікації їх населених пунктів.

У свою чергу, Олександр Черевко пообіцяв, що залучить всі можливі кошти для того, щоб вже найближчим часом в оселях жителів сел запалав голубий вогник.

Для довідки: Карпушенко Валерій Борисович народився 7 грудня 1960 року у с. Старосільці Коростишевського району Житомирської області.

Закінчив Львівський лісотехнічний інститут, за фахом інженер лісового господарства.

Працював головним лісничим Канівського лісгоспу та заступником голови Канівської районної державної адміністрації.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 129 хитов: 14117
вчера: 212/12313
время генерации: 0.03028392791748; SQL запросов: 11