Медиагруппа «Антенна»  

У непроглядній пітьмі

Сім будинків по вулиці Смілянська в районі 8-ї школи відключили від електропостачання майже на тиждень.

У зв’язку з модернізацією повітряних ліній електромережі Черкаський міський РЕМ позбавив цілий район одного з основних благ цивілізації — електрики. Мешканці будинків, що лишилися без світла, скаржаться, що їх навіть завчасно не попередили про ремонтні роботи. Оголошення від РЕМу висіло тільки на одному з під’їздів.

Тепер люди не знають, що їм робити з харчами, які в таку спеку без холодильника швидко псуються, і без інших звичних речей — вентиляторів, телевізорів тощо. Людей похилого віку, що мешкають у цьому районі, особливо турбує питання, як обійтися без радіотелефону, коли, не доведи Господи, знадобиться викликати «швидку», або потемки відшукати ліки, якщо комусь вночі стане погано.

За повідомленням РЕМу, ремонтні роботи триватимуть шість днів. Та люди з власного гіркого досвіду знають, як у нас зазвичай виконуються обіцянки, тому не ймуть їм віри. І в них є на те вагомі причини.

У намаганні отримати хоч якийсь коментар з приводу того, чи можливо знайти альтернативу й усунути нехай тимчасові, але все ж суттєві незручності, журналісти «Антени» зателефонували за номерами Черкаського міського РЕМу, вказаними в оголошенні. Два з них виявилися недійсними, а по одному відповів якийсь добродій, котрий лише відверто нагрубіянив представникам мас-медіа, абсолютно нічого не пояснивши, мовляв, в оголошенні усе й так зрозуміло написано. Можна уявити, як ці електрики спілкуються зі старенькими бабусями, які також хочуть з’ясувати ситуацію.

Отож, бідолашним мешканцям знеструмленого району залишається лише набратися терпіння і сподіватися, що ремонт закінчиться в зумовлені строки, а стареньким хворим пенсіонерам покладати надію на Бога і молитися, щоб здоров’я в цей час не підвело.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 421 хитов: 11618
вчера: 780/26432
время генерации: 0.05527400970459; SQL запросов: 11