Медиагруппа «Антенна»  

Черкащина допомагає потерпілим від стихії

Черкаська область надає допомогу західним областям, що постраждали від наслідків стихійного лиха. Голова облдержадміністрації Олександр Черевко закликав жителів області перерахувати одноденну заробітну плату у Фонд допомоги щодо ліквідації наслідків стихійного лиха. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій, установ, головам райдержадміністрацій та міським головам надіслано відповідні листи-звернення.

Під час брифінгу Олександр Черевко сказав: «Переконаний, що черкащани допомагають постраждалим з власної ініціативи. Це громадянська позиція кожної людини».

Щодо бюджетної підтримки, то губернатор вважає, що вона повинна бути організованою. Він зазначив, що з керівництвом Головного управління фінансів вже було обговорено, скільки і з яких фондів надати допомогу мешканцям західних областей.

Олександр Володимирович говорить: «Лихо згуртувало всіх, і Верховна Рада нарешті прийняла зміни до державного бюджету, якими передбачено кошти на ліквідацію наслідків лиха. Президент України Віктор Ющенко підписав закон, яким внесено зміни до Державного бюджету України на 2008 рік, що напряму стосується подолання наслідків стихійного лиха у шести областях України. Усе це сприятиме централізованій і згуртованій роботі, яка дозволить стабілізувати ситуацію у західних регіонах».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 209 хитов: 3011
вчера: 653/28380
время генерации: 0.027291059494019; SQL запросов: 11