Медиагруппа «Антенна»  

На Черкащині побував Міністр сільського господарства Російської Федерації

2 серпня в Черкаській області перебувала делегація з Російської федерації, до складу якої увійшли Міністр сільського господарства Російської Федерації Олексій Гордєєв, губернатор Бєлгородської області Євгеній Савченко та інші.

На Черкащині гості спільно з Міністром аграрної політики України Юрієм Мельником та головою Черкаської облдержадміністрації Олександром Черевком поклали квіти до могили Тараса Шевченка в Каневі, відвідали Тарасову світлицю у Національному заповіднику ім. Т.Г.Шевченка, оглянули виставку кам’яних скульптур на мотиви творів Кобзаря, а також ознайомилися із роботою підприємства ЗАТ «Миронівська птахофабрика» в селі Степанці Канівського району.

Російські гості високо оцінили розвиток цієї галузі на Черкащині. Юрій Мельник також відзначив, що за останні три-чотири роки в області зроблено прорив у залученні інвестицій в сільське господарство.

Голова облдержадміністрації Олександр Черевко переконаний, що зустріч була надзвичайно корисною для обох сторін.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 395 хитов: 8267
вчера: 421/16688
время генерации: 0.023685932159424; SQL запросов: 11