Медиагруппа «Антенна»  

Причина трагедії невідома

Костянтин ПРОЦЕНКО# 30, 30.07.2008

З Білої Церкви в село Осітна, що на Христинівщині, приїхала до родичів жінка з дванадцятирічним сином Валентином.

Наступного дня усі вони пішли на ставок. Поки дорослі відпочивали на березі, хлопець кинувся купатися, але, відпливши від берега з десяток метрів, почав захлинатися.

Мати побачила: із сином щось негаразд, і почала кликати його, аби той повернувся, проте хлопець швидко зник під водою. Спроби самотужки врятувати Валентина були марними. Прибулим на виклик місцевим рятувальникам згодом вдалося знайти бездиханне тіло хлопчини, що лежало на дні ставка на двометровій глибині.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 30.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 17667
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0086398124694824; SQL запросов: 11