Медиагруппа «Антенна»  

Замість вигоди — небезпека

Марія ГАВРИЛЯН# 30, 30.07.2008

Пандуси на черкаських вулицях ускладнюють пересування людей з обмеженими можливостями

Наслідки нашвидкуруч проведених робіт із облаштування міста для людей із особливими потребами не змусили на себе довго чекати. Збудовані абияк пандуси в центрі міста вже почали руйнуватися, однак влада, вочевидь, помічати цього не бажає.

Пандуси або занижені тротуари для людей, які пересуваються на інвалідних візках, були споруджені на центральних перехрестях міста десь півроку тому. Але враховуючи те, що будівництво було розпочате в листопаді минулого року, коли погода для таких робіт, м’яко кажучи, не льотна — сира і дощова, зовсім не видається дивним, що руйнація вже почалася. Мову ведемо, зокрема, про пандус, розташований біля супермаркету «Сільпо» на розі вулиць Шевченка та Остафія Дашкевича.

Слід зазначити, що на усунення перешкод під час пересування містом програмою «Простір без бар’єрів» було передбачено 117 із половиною тисяч гривень. Зауважимо, вартість одного пандуса становить 15 тисяч. Сьогодні навіть поверховий огляд нещодавно зроблених пандусів засвідчує їх погану якість, проте недалекоглядна міська влада не передбачила витрат на їх ремонт.

Тож шестистам жителям Черкас із вадами опорно-рухового апарату та й взагалі усім черкащанам, які також можуть зазнати травм через численні ями на пандусах, вочевидь, не варто сподіватися на їх ремонт найближчим часом. Залишається тільки обурюватися байдужістю влади та самостійно пристосовуватися до нецивілізованих умов життя.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 30.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 482 хитов: 16860
вчера: 586/18215
время генерации: 0.009145975112915; SQL запросов: 11