Медиагруппа «Антенна»  

Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян

З приводу вирішення житлової проблеми до Олександра Черевка звернулася багатодітна мати зі Сміли Лариса Громко. Жінка має шестеро дітей і двоє онуків, які живуть в одному невеликому помешканні. Голова облдержадміністрації доручив своєму заступнику Анатолію Чабану, начальнику управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віталію Ковалю та міському голові Сміли Андрію Колеснику на місці вивчити питання про надання житла багатодітній родині. До речі, житлові питання хвилювали найбільшу кількість громадян, які прийшли на прийом до голови облдержадміністрації.

Серед проблем, які піднімали громадяни, були і завершення газифікації села Попівка в Маньківському районі, і спірне землекористування, і забезпечення дітей місцями в дитячих садочках.

Для довідки: Протягом січня–червня 2008 року в облдержадміністрації розглянуто 2412 звернень громадян, з них 2160 звернень письмові, 252 подані на особистих прийомах. За аналогічний період 2007 року розглянуто на 399 або 19,8 відсотка менше звернень.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 30.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 521 хитов: 16579
вчера: 728/20732
время генерации: 0.060600996017456; SQL запросов: 11