Медиагруппа «Антенна»  

Представлено нового керівника Головного управління агропромислового розвитку

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації керівником Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації призначено Володимира Оникієнка.

Представляючи його колективу, Олександр Черевко зазначив: «На вашому управлінні лежить велика відповідальність. Це і правильне проведення реформування аграрного сектору, і надання державної підтримки тим, хто її потребує».

На думку голови облдержадміністрації, обласна влада повинна створювати умови для успішної роботи аграріїв, виконувати регуляторні функції в сільському господарстві області відповідно до вимог сьогодення.

Він подякував колективу за роботу агропромислового комплексу краю та поділився своїм баченням щодо подальшого розвитку галузі.

Олександр Черевко переконаний, що область має змогу в цьому році суттєво збільшити валовий збір врожаю.

У свою чергу Володимир Оникієнко подякував керівництву області за довіру і запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб і надалі наш край був зразком ефективного ведення сільського господарства.

Для довідки: Володимир Оникієнко до цього працював начальником районного управління сільського господарства та керівником одного із господарств Звенигородського району, головою Звенигородської райдержадміністрації, Звенигородської районної ради, генеральним директором ТОВ КПТ «Моринський» у селі Моринці Звенигородського району.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 30.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 284 хитов: 6193
вчера: 793/19458
время генерации: 0.081042051315308; SQL запросов: 11