Медиагруппа «Антенна»  

Заступник Міністра аграрної політики ознайомився з ходом жнив на Черкащині

23 липня голова облдержадміністрації Олександр Черевко зустрівся із заступником Міністра аграрної політики Юрієм Лузаном, який перебував з робочою поїздкою на Черкащині.

На зустрічі були обговорені проблемні питання щодо державної підтримки аграрного сектору області, зокрема, йшлося про здешевлення банківських кредитів для сільгоспвиробників та шляхи підвищення ефективності розвитку сільського господарства краю у зв’язку зі вступом України до СОТ.

Досягнуті домовленості про збільшення компенсації за придбання сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва та про відновлення фінансування ряду програм по садівництву та рослинництву.

Також були обговорені питання закупівель зернових для регіонального та аграрного фондів і держрезерву, тенденції щодо цін на продукти харчування в області.

Юрій Лузан високо оцінив роботу обласної державної адміністрації щодо темпів нарощування переробної промисловості в області та залучення інвестицій у цю галузь.

Після зустрічі заступник міністра Юрій Лузан разом із заступником голови облдержадміністрації Василем Корнієнком та начальником Головного управління агропромислового розвитку Володимиром Оникієнком ознайомилися з ходом жнив на Черкащині, відвідавши ряд сільгосппідприємств.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 30.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 582 хитов: 12378
вчера: 675/20583
время генерации: 0.023340225219727; SQL запросов: 11