Медиагруппа «Антенна»  

Черкащан продали оптом і назавжди

Василь МИКОЛЕНКО, Валерій ВОРОТНИК# 30, 30.07.2008

«А ми дивились та мовчали,
Та мовчки чухали чуби.
Німії, подлії раби...»

(Т. Г. Шевченко)

Минулий четвер увійшов в історію міста Черкаси і кожну сім’ю черкащан як «ЧОРНИЙ ЧЕТВЕР», тому що в цей день всі черкащани — від старого до малого — своїми обранцями були продані оптом і назавжди в обмін на земельні ділянки, забувши про совість, гідність, відповідальність перед виборцями, своїми батьками, друзями, майбутнім...

Ми вже сьогодні можемо назвати деякі результати цієї «оптової зради». Але це лише мала частина з того, що має статися. До кінця року закінчиться розпочате розкрадання всієї комунальної власності...

24 липня сесія черкаської міської ради розпочалася на мажорній ноті, адже на депутатське зібрання завітали священники з урочистою метою — вручити керівнику фракції БЮТ В. Вишиваному нагороду.

Та урочиста подія не знизила напругу, яка панувала в стінах сесійної зали останні два місяці.

Адже впродовж цього часу всі завмерли в очікуванні переломного моменту. А тривала відсутність сесій, проведення протягом одного дня двох сесій в позачерговому режимі, відміна планової земельної сесії, використання міським головою одного із заступників в режимі «смотрящого» при голосуванні яскраво підтверджували прогнози про те, що міським головою, ймовірно, в боротьбу за фінансові потоки та контроль за кадрами кинута важка артилерія — масований підкуп всіх, незалежно від політичного забарвлення, хто погодиться голосувати за будь-які проекти міського голови, про що писалося в минулих номерах нашої газети. І результати голосування підтвердили ці прогнози.

Питання про затвердження змін до статуту комунального підприємства «Черкасиінвестбуд», а також передачу йому більше двохсот гектарів земель колишнього військового полігону безрезультатно ставили на голосування кілька разів поспіль. До того самого моменту, як на розгляд було поставлено інше питання — про розподіл серед певної частини депутатів або наближених до них осіб земельних ділянок у приватну власність. І коли це питання було проголосовано — тобто «сироти» з числа чиновників або депутатів таки отримали собі земельку, більшість таки проголосувала за «Черкасиінвестбуд». Подіяв старий та перевірений принцип: «я тобі — ти мені». Не політичні інтереси й не турбота про виборців як ніколи згуртували депутатський корпус, а відверте прагнення збагачення.

Зазначимо, що у квартирній черзі наразі перебувають понад тридцять тисяч черкащан. А переважна більшість чиновників, депутатів або їхніх підставних осіб вже давно мають власні квартири, а іноді і гектари черкаської землі. Але політична ситуація ймовірно змусила міського голову цього разу використати людські пороки — віковічне прагнення людини до збагачення. Якщо б цього не сталося, Одарич мав би багато клопоту з депутатським корпусом або навіть міг би втратити своє крісло — але віднині контроль знов поновлено. Переломний момент стався. Ситуація переломилася у бік корупціонерів, хабарників та злодюг.

Чи є в цьому порушення закону, чи мають дії міського голови та депутатів ознаки злочинів, незабаром будуть з’ясовувати правоохоронці. Та можливо, вже зараз те, що сталося на сесії 24-го липня, треба розглядати як хабар, що отримали черкаські обранці народу. Сьогодні ми можемо говорити винятково про моральну сторону медалі. Але упадає в очі той факт, що міський голова радо підписує ці рішення та не має навіть тіні сумніву у своїй правоті. Чи можливо, він розуміє, що віддав чиновникам та депутатам те, що вони ніколи не зможуть отримати у власність, або будуть мати серйозний клопіт, але він зможе отримати те, на що сподівався, — повну владу над містом і можливість на свій розсуд ділити те, що ще не поділено та не вкрадено. Сергій Одарич лише використав інстинктивне прагнення народних обранців до збагачення. Було достатньо купити з десяток депутатів, щоб ситуація в раді докорінно змінилася. І це сталося.

Ну а тепер докладніше про те, хто з чиновників або депутатів отримав земельку. Черкаська міська рада прийняла рішення №1224 та №1226 про безоплатне виділення земельних ділянок площею 1000 кв. м. Зокрема, ділянки у кварталі між вул. С. Волкова, вул. Карбишева, вул. Кузнєцова, пров. Спортивний таким громадянам: Гусаку О. П., Радуцькому О. Р., Авраменко Н. І., Хомідовій М.О., Марченку С. С. У цьому списку принаймні кілька осіб, що мають безпосереднє відношення до влади. Той же С.С. Марченко — депутат-БЮТівець та заступник міського голови, Радуцький О.Р. — директор міської дирекції парків, особа, наближена до Одарича. Ділянки площею 1000 кв. м. в районі вул. Чичеріна та Маршала Жукова виділено: Бутенку Ю. І., Мамедовій Емілії, Пєвнєву В.М., Єфімову В.В., Сороці А.А., Сіденко Р.П., Курчу С. В., Задорожній О.С., Саєнку С.І., Гафінову В.О., Баторській Н.О., Журавльовій О.М., Білоусову В. Ф., Агеєву І.О., Богдановій І.В., Денисенко О.В., Заярнюку С.М., Капурі Ю.А., Осиповій Н.Д., Зозулі С.І. Ну а цей список коментувати взагалі зайве. У ньому безліч міських народних обранців майже з усіх фракцій. Отакий вам консенсус. Земельний. Цікаво, а хоч хтось із означених осіб стояв у квартирній черзі? Жив на вокзалі чи в гуртожитку? А як красиво дехто з них полюбляє базікати про народне благо! Тепер ось і ми знаємо, хто є цей «народ», хто є ці сироти…

До речі, певна частина виділених земельних ділянок якимось чином співпала з існуючим лісом першої категорії. Тобто наші сироти мають зносити заповідний приміський сосновий бір, щоб будувати там свої «хатинки».

Чомусь не зважив міський голова і на заборони знищення подібних лісів, що останнім часом видавав Кабмін та обласна влада. Кому потрібен ліс, коли треба формувати депутатську більшість.

Уже на наступному засіданні сесії міськради, яка відбулася вчора, 29 червня, було розглянуто питання про зміну структури виконавчої влади в місті. В результаті чого, так би мовити, справжні господарі міста Одарич та його патрон Михайло Бродський отримали можливість сформувати повністю підконтрольну собі вертикаль влади в місті. Подейкують, що нові члени виконкому та заступники міського голови — плід домовленостей поміж мером та депутатами. Депутати не заважатимуть Одаричу, Одарич вирішуватиме їх особисті питання. Що це як не матеріалізація все того ж принципу «я тобі — ти мені»?

Відтак Одарич отримав слухняний депутатський корпус. Більше десятка депутатів та членів їх родин отримали земельні ділянки, «Черкасиінвестбуд» отримав 200 гектарів перспективної міської землі, яку незабаром поза правовим полем буде поділено поміж потрібними Одаричу та Бродському людьми та підконтрольними приватними структурами. І в подальшому з повною впевненістю можна прогнозувати підтримку всіх інших питань, якої міський голова не міг добитися протягом своєї каденції. Більше йому нічого не заважатиме.

Отже, минулий четвер увійшов в історію міста і кожну сім’ю черкащан як “ЧОРНИЙ ЧЕТВЕР”, тому що в цей день всі черкащани — від старого до малого — своїми обранцями були продані оптом і назавжди в обмін на земельні ділянки, забувши про совість, гідність, відповідальність перед виборцями, своїми батьками, друзями, майбутнім...

Ми вже сьогодні можемо назвати деякі результати цієї «оптової зради». Але це лише мала частина з того, що має статися. До кінця року закінчиться розпочате розкрадання всієї комунальної власності. До кінця року завершиться рейдерське захоплення КП «Черкасиелектротранс», КП КАТП 2328, КП «Комбінат громадського харчування» та безлічі інших міських комунальних об’єктів, які за задумом справжніх господарів нашого міста мають стати їхньою власністю або власністю відданих їм людей. Через різного роду маніпуляції кредитори та інвестори привласнять майно комунальних підприємств, таких, наприклад, як асфальтобетонний завод або славнозвісне «Черкасиінвестбуд». Землі, які внесені до його статутного капіталу, будуть належати приватним забудовникам. Буде знищене управління аварійних робіт заради продажу за символічну ціну його нової бази. Буде продана за символічну ціну чудова база КП «Черкасимедтранс», заради чого і був розіграний спектакль під назвою «Реорганізація системи швидкої допомоги». Будуть розграбовані та розтягнені по приватним рукам землі зоопарку, військового полігону та землі, передані дирекції парків. До речі, в останньому випадку вже навіть нібито підписано рішення про передачу Парку 50-річчя під будівництво отелів, ресторанів та розважальних комплексів. Будуть передані приватнику — власнику ТЕЦ комунікації комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго», що призведе до швидкого банкрутства останнього та подальшої його прихватизації київськими ублюдками. Відбудеться масштабне захоплення земель та приміщень закладів охорони здоров’я. Існує велика ймовірність прихватизації і КП «Черкасиводоканал», через що всі черкасці довіку будуть змушені платити якомусь ублюдку за воду. А той собі буде спокійно жити та бавитися в політику. Тарифи на гарячу воду і тепло до кінця року ймовірно зростуть на 80–100%. Трохи менше — на 30 — 50% зросте вартість холодної води. Будуть суттєво збільшені й інші комунальні платежі.

Надзвичайно прикро, але С.Одарич з успіхом в черговий раз довів, що в минулому козацьке місто Черкаси він перетворив на місто хохлів–свинопасів, тобто людей, позбавлених почуття особистої та національної гідності з майже повною відсутністтю політичної та громадської культури.

Злодій в наш час практично перестав боятися, зрадник не соромиться, а негідник-пройдисвіт видає себе за топ-менеджера.

І не лякайтеся, що проти нас сила накраденого капіталу. Хіба це сила — це тимчасовий міраж у нашому світі, де ідоли повстають і падають від подиху сили Слова. Жорстоке двадцяте століття продемонструвало нам і розвінчування героїв, і знеславлення вождів, перед якими тремтів увесь світ. Після цього нинішні пихато надуті амбітні ублюдки, які обминають закон і надіються, що той зневажений закон захистить їхні багатства, виглядають мухами-одноденками. А накрадене як прийшло, так і піде. Але соромно за таку черкаську владу, за таких народних обранців простим городянам буде ще дуже довго.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 30.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 479 хитов: 13675
вчера: 580/19299
время генерации: 0.043117046356201; SQL запросов: 11