Медиагруппа «Антенна»  

Мальбрук в похід зібрався...

Ігор КУЗЬМУК# 38, 25.09.2002

Схоже, що черкаський міський голова зациклився на протиборстві ще з часу виборчих перегонів і ніяк не може вийти з цього войовничого запалу, перебуваючи у постійному пошуку недругів. То він розчищає міськвиконкомівську стайню від олійниківських скакунів, то на сесіях міськради вступає в поєдинки з депутатами, які насмілились мати власну думку, відмінну від волошинської, то міняє замки у дверях кабінетів неугодних чиновників, аби позбавити їх робочого місця, то цькує непокірні районні ради. Мабуть, цьому не буде кінця-краю, як і відвертому нехтуванню чинним законодавством.

Звик Анатолій Борисович діяти за принципом «що попові можна, то дякові зась» — при цьому у ролі попа, звичайно, виступає він сам, а в ролі дяка — пересічні громадяни. Аби не бути голослівними, процитуємо уривок з рішення міськвиконкому від 23 січня ц.р. за №50 «Про самовільне будівництво будинку по вул.Веселій, 17». Там, зокрема, зазначено: «Громадянин Волошин А.Б. на земельній ділянці площею 718 кв. м по вулиці Веселій, 17, яка не була оформлена ним у відповідності з Земельним Кодексом України, та на самовільно зайнятій земельній ділянці площею 619 кв. м, що межує з земельною ділянкою по вул.Веселій, 17, збудував індивідуальний житловий будинок проектною площею 352 кв. м та басейн, порушивши умови землекористування і не маючи дозволу на будівництво та на виконання будівельних робіт».

Додамо, що такими діями пан Волошин порушив кілька нормативних актів, у тому числі ст.25 Закону України «Про основи містобудування». На вимоги органів влади припинити це свавілля він не реагував, очевидно вважаючи, що закони писані не для нього. Позовну заяву міськвиконкому від 1 лютого ц.р. місцевий суд Соснівського р-ну не зміг вчасно розглянути, бо відповідач вперто ухилявся від явки в судове засідання.

А тут і ситуація змінилася — після виборів, серед білого дня, пан Волошин вломився в кабінет міського голови і поклав руку на усі важелі влади. Втім, нагадаємо, що Верховний Суд України ще не виніс свій вердикт з приводу легітимності цієї хвацької, у стилі батька Махна, атаки. Поки ж судова машина набирає обертів, Анатолій Борисович ховає кінці у воду. 23 червня ц.р. Черкаський виконком рішенням №417 скасовує попереднє рішення стосовно незаконного будівництва по вул.Веселій, 17. Як кажуть, своя рука — владика. Головував на тому засіданні перший заступник міського голови В.Александров. Сама ж зацікавлена особа була відсутня. Привертає увагу те, що інші рішення попереднього складу виконкому про самовільне будівництво нинішні господарі мерії залишили у силі. Ну чим не спроба «чорного кобеля відмити добіла»!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 436 хитов: 14023
вчера: 780/26432
время генерации: 0.054594039916992; SQL запросов: 11