Медиагруппа «Антенна»  

Мер представив свій проект — земельне управління

Мер Анатолій Волошин не втрачає надії на те, що його проект - земельне управління міськради - буде втілений. На прес-конференції 24 вересня Волошин висловив упевненість, що, по-перше, таким чином буде здійснений постулат його програми про "прозорість влади"; а по-друге, буде забезпечено надходження значних сум до міського бюджету.

При цьому, як запевняє мер, процес видачі земельних ділянок буде пришвидшено. Яким чином це вдасться зробити, - поки що, очевидно, секрет. Адже кожен, хто бажає одержати земельну ділянку (у випадку здійснення проекту) повинен зібрати значно більше "автографів", й існує ризик того, що хтось із узгоджувального "ланцюжка" захоче мати цілком конкретний "гонорар" за свій підпис. Як саме здійснюватиметься контроль, мер поки що не пояснює. Очевидно, це питання не зовсім розроблене, як і загалом конкретні функції земельного управління. І у процесі втілення проекту мер, вочевидь, дістане немало гудзів на голову. Причому як від депутатської опозиції, так і від власних "працівників за контрактом". Останні, як визнав сам Волошин, діють не завжди "за законом" (ну це майже вибачення за опечатування управління земельних ресурсів!).

Тож зараз Волошину не позаздриш. Земельне питання - чи не найболючіша з проблем міста. Роками земля роздавалася за безцінь, міський бюджет недоотримував більш ніж 5 млн. грн. на рік. І нині близько 800 підприємств до міської казни за землю майже нічого не платять. Кому ж захочеться втрачати таку благодать?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 366 хитов: 8813
вчера: 723/26554
время генерации: 0.037243843078613; SQL запросов: 11