Медиагруппа «Антенна»  

Екстремал-невдаха

Олександр ЛИТВИНЕНКО# 27, 09.07.2008

Того дня, прокинувшись вранці і глянувши у вікно, мешканка третього поверху однієї з черкаських багатоповерхівок побачила приголомшливу картину: назовні, тримаючись за мотузку, висів її сусід із четвертого поверху.

Тринадцятирічний хлопчина, що в такий дивний спосіб хотів спуститися донизу, застряг, бо мотузка зачепилася за грати жінчиного вікна. Сам він, потрапивши у халепу, не міг нічого вдіяти, а сусідка, попри усі намагання, не в змозі була йому допомогти — перешкоджали оті самі грати.

Визволили невдаху-екстремала рятувальники, застосувавши висувну драбину.

Як розповів потім він сам, до порятунку через вікно його змусила вдатися сімейна «розборка». Мати з вітчимом, добряче насваривши за щось хлопця, зачинили його в квартирі і кудись поїхали, суворо заборонивши вмикати телевізор і комп’ютер. Просидівши у домашньому ув’язненні добу, бранець вирішив «вийти на волю» через вікно. От тільки не завбачив, що мотузка зачепиться за грати, і він безпомічно зависне на ній, не в змозі дати собі раду.

Опинившись на землі, мимовільний екстремал полегшено зітхнув.


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 09.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 601 хитов: 25949
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0093009471893311; SQL запросов: 11