Медиагруппа «Антенна»  

На Городищині незаконно виготовляли деревне вугілля

На початку червня оперативні співробітники податкової міліції неподалік села Мліїв Городищенського району припинили діяльність підпільного цеху з виробництва деревного вугілля.

Як повідомив редакції начальник УПМ ДПА в Черкаській області підполковник податкової міліції О.П. Дзісяк, незаконне виробництво організував місцевий приватний підприємець. Процес виробництва полягав у спалюванні залишків вирубки лісу у спеціально обладнаних металевих ретортах, де у вакуумних умовах тліла деревина до отримання готового продукту.

На момент перевірки ніяких дозвільних документів, які давали б право займатись цим видом діяльності, приватний підприємець правоохоронцям не надав. Були відсутні дозволи на початок робіт СЕС, МНС, Держнагляду охорони праці, крім цього, торгові патенти, документи щодо законності виробництва і сертифікації виробничих потужностей.

Про масштаби підпільного цеху свідчать виявлені та вилучені в результаті огляду місця події 14 металевих реторт, близько 10 тонн незаконно виготовленого деревного вугілля, 5 металевих ємностей та сировина для виготовлення вказаної продукції — 30 куб. м деревини твердих порід. Усього вилучено ТМЦ на загальну суму 583 тис. грн.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на тимчасове відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 09.07.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 488 хитов: 20444
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0090811252593994; SQL запросов: 11