Медиагруппа «Антенна»  

Соцiалiсти викликають Райкова i Шуфрича

Черкаські соціалісти вирішили запросити на мітинг, що відбудеться 29 вересня на площі Леніна, народних депутатів, обраних у 200-му та 201-му округах — Бориса Райкова і Нестора Шуфрича. Запрошення депутатам надійдуть поштою. Нардепам також пропонується відповісти на 8 запитань для з’ясування їхньої теперішньої політичної позиції і ставлення до виступів опозиції та дій влади.

Ідея звернутися до нардепів від Черкащини, як запевняють соціалісти, народилася після того, як 24 вересня до намету СПУ на площі Леніна неодноразово підходили люди із одними і тими ж запитаннями. Мовляв, тут є гродмадська приймальня народного депутата Олексія Малиновського, а де ж приймальні Райкова і Шуфрича? За один тільки день, як підрахували соціалісти, з’явилося близько 400 зацікавлених виборців.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 186 хитов: 1851
вчера: 784/18067
время генерации: 0.053137063980103; SQL запросов: 11