Медиагруппа «Антенна»  

Але рота вона таки закрила...

Костянтин ПРОЦЕНКО# 25, 25.06.2008

Того злощасного дня 26-річний житель села Христинівка повернувся з роботи знову напідпитку, через що чергового разу наразився на докори й лайку дружини. Сварка довго не вщухала, і, аби жінка нарешті вгамувалася й замовкла, чоловік вирішив її налякати: узяв пляшку із бензином, облився горючою рідиною і пригрозив, що підпалить себе.

Пізніше бідолаха скаже, що усе те було невсерйоз і насправді підпалювати себе він не збирався, а хотів лише, аби дружина закрила рота і припинила його сварити. Проте, тримаючи запальничку нетвердою рукою, він зробив необережний рух, і від іскри, що вискочила з-під кресала, на ньому вмить спалахнув просочений пальним одяг.

За кілька секунд чоловік отримав опіки половини тіла і потрапив спочатку до реанімації Христинівської районної лікарні, а наступного дня у вкрай важкому стані — до Черкас, де в опіковому відділенні міської лікарні за його життя боротимуться вже лікарі обласного центру.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 25.06.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 353 хитов: 8485
вчера: 723/26554
время генерации: 2.6010110378265; SQL запросов: 11