Медиагруппа «Антенна»  

У ЗВ’ЯЗКАХ, ЩО ПОРОЧАТЬ ЙОГО, НЕ ПОМІЧЕНИЙ

Гральний бізнес на Черкащині хочуть вивести на чисту воду. Спочатку по-хорошому — минулого вівторка його представників запросили на семінар, що відбувся в обласній податковій за участю керівників низки контролюючих державних установ. Починаючи із середи, гральні заклади, пообіцяли вони, перевірятиме прокуратура, а потім — впродовж найближчих півроку — ця робота ще посилиться.

Сьогодні на території Черкаської області офіційно зареєстровано 29 структур — суб’єктів підприємницької діяльності, що займаються гральним бізнесом — казино, гральні автомати тощо. Із них 5 зареєстровані в місті Черкаси, 4 — в області, 20 — в інших областях України і це ускладнює роботу установ, які мають здійснювати контроль за їх діяльністю.

Останнім часом кількість людей, яких поневолює азарт гри, на чому, власне, й жирує гральний бізнес, зростає. Ігрові установи викачують із людей чималі кошти, водночас, і це визнають представники державних установ, належних умов ліцензування цих закладів досі немає — вони продовжують розміщуватися біля навчальних закладів, дитячих установ тощо.

Ще один не менш, а можливо, й більш суттєвий факт: регіональний відділ держфінмоніторингу України в Черкаській області, серед основних напрямків діяльності якого є слідкування за дотриманням закону про боротьбу із відмиванням брудних коштів, за більш ніж 5 останніх років не отримав жодної інформації про сумнівні фінансові операції в установах грального бізнесу. Чи проводилися за цей час у гральних закладах сумнівні фінансові операції — питання, мабуть, риторичне.

Такий правовий вакуум або навіть правовий нігілізм дозволяє власникам гральних установ добряче витрусити кишені азартних людей і отримати чималі прибутки. А держава, складається враження, зовсім не в курсі тих справ, які кояться в нашому ігровому бізнесі. Виходить, працювати у цій сфері сьогодні надзвичайно вигідно.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 25.06.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 434 хитов: 13902
вчера: 780/26432
время генерации: 0.4969630241394; SQL запросов: 11