Медиагруппа «Антенна»  

ГЕНОЦИД МІСЦЕВОГО МАСШТАБУ

На світовій шкалі щастя Україна посідає 174 місце зі 178 можливих. Щастя українців блідненьке в оточенні задоволених сусідів. Існує, правда, африканська держава Бурунді, яка замикає список і є найнещаснішою у світі. Але в деяких країнах колишнього СРСР щастя набагато більше, от що прикро!

І все-таки, ну чому ж так низько, чому 174 місце?

Відповідь на це запитання дає історія держави : Україну били, б’ють і ще довго битимуть, бо ми ніколи не мали мудрих керівників, які б поважали людей, а не лише драли три шкури з брата, гнобили гірше від чужоземців. Україна мала все, але не мала і не має чесної влади. Нарід розділився на три категорії людей:

1. Ті, що роблять свинство.

2. Ті, що потурають свинству.

3. Ті, що бояться виступити проти свинства.

І лише невеличка частина має мужність захищати біблейські заповіді, свій народ, свою державу. От і вся причина. Такі ми люди...

Як не крути, а наша держава — нездорове, недорозвинене і брудне політичне формування. Багно, в якому найкраще себе почуває всіляка нечисть.

Прикро, але черкащани сьогодні мають таку окупаційну владу, яка з перших днів своєї роботи організувала геноцид своєї ж громади. І війну розпочала з найнезахищенішою категорією громади — з дітьми та пенсіонерами. Влада вдалася до таких дій, які не дозволяли собі навіть фашисти: закриття дитячих музичних шкіл, скорочення кількості бібліотек, пологових будинків та інших лікувальних закладів, масове знищення лісових насаджень та безпрецедентне розкрадання бюджетних коштів.

Ще на початку минулого століття чужинці писали про нас, що «українці гаряче люблять свою землю, чесні, горді й непокірні... Злодійство вважалось вчинком, якого найгірше бридилися українці».

Отже, ми, черкащани, маємо владу не українців, владу нелюдів, які задля особистого збагачення готові повикидати дітей на вулицю, в лапи наркоманів, сутенерів та алкоголіків, а пенсіонерів приректи на помирання заживо. Ось хроніка рішень окупаційної влади.

Вересень минулого року — заради продажу земельних ділянок намагання скоротити 71 педагогічну ставку в дитячій музичній школі №1, що означає закриття школи. Лише завдяки зусиллям педагогів та батьків поки що вдалося зберегти цей навчальний заклад. Але влада й тепер шукає можливість знищити школу, дітей з викладачами витурити на вулицю, а землю продати.

Грудень минулого року — виведення з комунальної власності другого пологового будинку з ліквідацією надання медичних послуг по пологах та гінекологічних операціях і наступним продажем приватній фірмі. Так зневажати своїх жінок, дітей живих і ненароджених — майбутнє нації можуть лише нелюди. Навіть фашисти відкривали у місті школи, лікарні, театри...

Січень цього року — підписання кредитної угоди з ЄБРР. Через цей проект влада обкрадає кожну сім’ю! Цим рішенням влада знедолює кожного жителя міста! При кредиті у 85 мільйонів гривень київські ублюдки заклали для «відкату» 2,8 мільярда гривень!!! Тому для повернення кредиту потрібно збільшити тарифи на тепло та гарячу воду у 4,5–5 разів! Тих же черкащан (а їх біля 80%), котрі не зможуть оплачувати ці послуги за такими тарифами, чекає виселення з квартир!

Із січня поточного року і до цього часу — намагання під самими красивими гаслами закрити другу музичну школу з метою продати дві ласі ділянки в центрі міста навіть після багаторазових брехливих обіцянок міського голови не чіпати дітей.

Нині інтенсивно ведеться робота по знищенню дитячої школи юних моряків, де опановують мистецтво мореплавства 200 діток. На її базі замість дитячих таборів проводяться п’яні оргії, а матеріальна база продається за копійки.

Намагання влади зняти з фінансування бібліотеки міста свідчить про повну деградацію міських керманичів-неуків та їхніх посіпак, які не розуміють, що до цивілізації веде єдиний шлях — через освіту і культуру нації!

Другого червня припинено фінансування харчування учнів загальноосвітніх шкіл. Бездарні очільники міста через свою цілковиту обмеженість не мають навіть уявлення про те, як ця економія одізветься на нашому майбутньому.

Коли після Другої світової війни японці заходилися відроджувати державу, основні сили вони спрямували на освіту і культуру, а вже після цього почали відроджувати економіку. Результати загальновідомі.

Геноцид — лише так можна назвати факт встановлення дитячих майданчиків з метою самопіару міського голови в найбільш загазованих місцях : на розі бул. Шевченка — вул. Героїв Сталінграда і на зупинці «вул. Кірова». Типовий аналог фашистської газової камери!

Іншим словом як геноцид — сплановане знищення українців — такі дії влади назвати не можна.

Це стало можливим завдяки одвічним ворогам українців, — підлабузництву та самозневазі. Лише тому, що більшість депутатів міськради, густо намазавшись вазеліном, на колінах полізли продаватися до мера, щоб «поближче стати коло самого» і дістати «хоч дулю, хоч півдулі — лиш під саму пику» з готовністю «за шмат гнилої ковбаси» продавати рідну матір, культуру, картини, живих та ненароджених... Серед них — дрібні бізнесмени, діючий та екс-кримінал, учителі, генерали, полковники, екс-працівники спецслужб, які забули про клятви, честь і совість і заради шкурних інтересів готові підтримувати найцинічніші злодійські проекти київських ублюдків. Більшість із них не є тими людьми, які дбають про захист громади, відродження нації. Переважна більшісь з них — спритні крадії та махінатори, їм байдуже до інтересів держави. Це патріоти лише власного шлунку та кишені і взагалі не українці. З такими «українцями» Україна ніколи не матиме сил піднятися вище варіанту країни третього світу.

І хто б як не заперечував цього, не обурювався та не ображався, то все дарма, бо вирок історії, повторюю, буде жорстоким.

Суть нашого відродження у триєдиній правді — політичній, економічній та культурній. Без будь-якої з них дві інші нічого не варті.

Опорою державотворчого процесу має стати інтелігенція, яка нині в усіх передових країнах світу є головним класом, гегемоном, державо- і культуротворцем. Адже, за світовою статистикою, рівень цивілізованості суспільства на 80% залежить від провідної еліти. Інтелігент за визначенням не може бути хамом, брехуном, злочинцем.

І найважливіше покликання інтелігенції — зібравшись на силі, піднести стяг культури, національної ідеї над Україною, стати свідомими, переконаними націоналістами, захистити народ від ублюдків та перевертнів.

Бо націоналізм — це горда, окрилююча віра у себе, свій народ, свою державу. Націоналіст — це людина, яка всі сили віддає на відродження країни, її економіки, духовності, яка творить, захищає, утверджує національну культуру, захищає свою націю.

В.О.Миколенко,
депутат Черкаської міської ради,
позафракційний

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 25.06.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 395 хитов: 8358
вчера: 421/16688
время генерации: 0.044705867767334; SQL запросов: 11