Медиагруппа «Антенна»  

ЧДТУ увійшов до десятки найкращих ВНЗ

Найкращим технологічним внз України за підсумками 2007 року названо Національний лісотехнічний університет України. Це результати оцінювання якості українських внз, яке було проведено спеціалістами кафедри ЮНЕСКО.

Кожний внз, який брав участь у рейтингу, оцінювався за показниками науково-педагогічного потенціалу, якості підготовки студентів й визнання досягнень закладу за кордоном.

Лідер рейтингу отримав загальну оцінку 22,6 бала. Друге і третє місця посіли Одеська національна академія харчових технологій із загальною оцінкою 18,3 бала і Київський національний університет технологій і дизайну — 18,2 бала. На 4-й та 5-й позиції опинилися Національний університет харчових технологій (14,6) і Одеська державна академія холоду (8,8).

До десятки найкращих увійшли Мукачевський технологічний інститут (8,5), Харківський державний університет харчування й торгівлі (6,4), Черкаський державний технологічний університет (6,1), Українська академія книговидавництва (5,3) й Український державний хіміко-технологічний університет (4,8).

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 270 хитов: 5770
вчера: 723/26554
время генерации: 0.11717104911804; SQL запросов: 11