Медиагруппа «Антенна»  

Між лідерами щось пробігло?

У випадку перемоги опозиції перед її лідерами постане маса невирішуваних проблем, переконаний народний депутат від СПУ Олексій Малиновський. По-перше, загостряться непорозуміння, які вже нині намітились. «Лідери інколи нещирі між собою», — із сумом відзначив Малиновський. І згадав, як після мітингу 8 вересня у Черкасах Петро Симоненко відмовився їхати на обід разом із Юлією Тимошенко і Олександром Морозом. (Хоча, як нам стало відомо із неофіційних джерел, Петро Миколайович не терпить харчуватися за чужий рахунок — адже комуніст як-не-як, а того дня у нього не було при собі грошей).

Віктор Ющенко, за словами Малиновського, був просто вимушений підписати звернення зборів до президента, оскільки це відбувалось у присутності тисяч людей. Проте резолюцію пдіписувати він відмовився, що, на думку Малиновського, є показовим.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 8843
вчера: 421/16688
время генерации: 0.035218000411987; SQL запросов: 11