Медиагруппа «Антенна»  

Пропозиції Президента України щодо подолання кризи на внутрішньому ринку України реалізуються на Черкащині

Керівництво обласної державної адміністрації підтримує пропозиції Президента України щодо подолання кризового стану внутрішнього ринку України. За словами голови облдержадміністрації Олександра Черевка, 30 травня Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення рекомендувати уряду низку заходів з метою вивести з кризи внутрішній ринок країни. Рішення це буде доопрацьовуватися з урахуванням досить багатьох критичних зауважень Президента та інших членів РНБОУ, щоб досить ефективно і швидко покращити економічну ситуацію в державі.

У зв’язку з цим очевидно, що для уряду є оптимальним прийняти до виконання Послання Президента України до парламенту як стратегічний документ для подолання кризи та переходу до режиму стабільного економічного росту. У цьому Посланні чітко сформульований соціально-економічний план розвитку України на найближчий період.

Саме тому РНБОУ зобов’язала Кабінет Міністрів забезпечити безумовне виконання Указів Президента, виданих на основі рішень РНБОУ, саме як антикризових заходів.

Окрім того, Олександр Черевко поінформував, що на виконання доручень Президента та Кабінету Міністрів Черкаська облдержадміністрація вживає заходів для подолання кризових, зокрема інфляційних процесів в області.

За його словами, для стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку видано ряд розпоряджень, якими встановлено граничну торговельну надбавку у розмірі 10 відсотків до оптової ціни виробника на основні продукти харчування.

Підписано Меморандум про узгоджені дії з основними підприємствами борошномельної, хлібопекарної промисловості та суб’єктами підприємництва щодо забезпечення стабільної ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів та Меморандум порозуміння з виробниками продовольчих товарів і суб’єктами системи мережевої роздрібної торгівлі.

Для утримання цін на хліб організовано інтервенцію борошна з Державного матеріального резерву та Аграрного фонду України.

З метою стабілізації цінової ситуації на ринку цукру з Державного матеріального резерву із виділених 353 тонн цукру отримано 89,5 тонни за ціною 3020 грн. за тонну, що дало змогу знизити ціну з 4,30 грн./кг до середньої по області 3,60 грн./кг (по Україні — 3,78 грн./кг).

При облдержадміністрації та місцевих органах виконавчої влади створено робочі групи за участю працівників податкових органів, управлінь у справах захисту прав споживачів, держінспекції з контролю за цінами.

Аби стабілізувати цінову ситуацію на ринку цукру, додатково визначені оператори з його реалізації в роздрібній торгівлі, а на ринках області створені додаткові торговельні місця.

Підприємствами системи облспоживспілки здійснюється закупівля живності у населення та сільгосптоваровиробників і реалізація м’яса через торговельно-закупівельні підрозділи ринків.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що за підсумком січня-квітня 2008 року область має найвищі темпи промислового виробництва в державі — 139,7 відсотка, в той час як по Україні темп промислового виробництва становить за січень-квітень 108 відсотків.

Досить активно в області розвивається будівництво. Підряднимиdбудівельними підприємствами у січні-квітні 2008 року виконано будівельних робіт на 244,3 млн.грн., що на 26,1% більше відповідного періоду 2007 року.

З початку року область має найвищі темпи виробництва валової сільськогосподарської продукції в державі — 139,3 відсотка.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 136 хитов: 4082
вчера: 666/31054
время генерации: 0.043973922729492; SQL запросов: 11