Медиагруппа «Антенна»  

Останньою дорогою великого Кобзаря

22 травня в Каневі було урочисто відзначено 147-му річницю перепоховання Тараса Шевченка

Пройти останньою дорогою великого Кобзаря прибули голова облдержадміністрації Олександр Черевко та його заступники, голова обласної ради Володимир Гресь, представники Секретаріату Президента, міський голова Черкас Сергій Одарич, народні депутати України, депутати обласної ради, представники районів, міст Черкащини та інших областей України.

Після панахиди учасники ходи пройшли від Успенського собору до Чернечої гори.

На Тарасовій горі всі учасники ходи під звуки вічного «Заповіту» поклали квіти до підніжжя могили і піднесено виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».

На мітингу, присвяченому річниці перепоховання великого Кобзаря, Олександр Черевко сказав:

–– Ми, як ніхто, відповідальні перед майбутніми поколіннями за державу. Черкащина нині набуває нового, поглибленого історико-державницького звучання у національному оновленні України, яке пророкував великий Шевченко.

За словами Олександра Черевка, іти до Моринців і до Канева – то, передусім, осмислити шлях Шевченка до українців і шлях українців до Шевченка. Якщо у свій час Україна пробудилася в Шевченкові, то сьогодні він має пробудитися в кожному і стати найвищим радником.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 28.05.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 25711
вчера: 634/35795
время генерации: 0.056809902191162; SQL запросов: 12