Медиагруппа «Антенна»  

Чорнобильцям вручили ключі від квартир

Днями в Черкасах по вулиці Рози Люксембург, 216, було урочисто відкрито відновлений будинок. Ордери на квартири отримали 40 ліквідаторів та переселенців із територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок чорнобильської катастрофи.

Привітати чорнобильців завітав заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи Віктор Баранчук, перший заступник голови облдержадміністрації Петро Гаман, заступник міського голови Микола Шкарабура, начальник головного управління МНС в Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, т.в.о. ректора Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України Віталій Бут.

Черкащина стала для багатьох родин другою батьківщиною, яку знайшли переселенці після трагічних подій 1986 року.

Будинок відремонтовано за фінансової підтримки з боку Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи і за сприяння керівництва області та міста.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гаман від імені голови облдержадміністрації Олександра Черевка привітав чорнобильців і запевнив їх у подальшій підтримці та соціальному захисті.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 28.05.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 638 хитов: 58502
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0084049701690674; SQL запросов: 11