Медиагруппа «Антенна»  
Чи будемо з хлібом?

Сонечко все вище, а весна все ближче. Весняний же день, як відомо, рік годує. Минулої п'ятниці (14 лютого) до Черкас з'їхалося все районне начальство у супроводі місцевих керівників-аграріїв, щоб порадитись щодо стратегії подальшого розвитку сільського господарства Черкащини. Ця нарада - своєрідне відлуння недавнього подібного зібрання на загальнодержавному рівні, того самого, на якому Л.Кучмі сяйнула думка, що голуби вже несуться, провіщаючи ранню весну. »»»

Іван СІЧОВИК#6, 12.02.2003
Який грип був у Черкасах, дізнаємося після епідемії

У неділю в черкаських аптеках відбувалося щось неймовірне - востаннє такі черги скупчувались десь за часів перебудови. Щасливці біля віконця змітали з аптечних полиць усі відомі протигрипозні препарати, мультивітаміни й інше зілля. А задні ряди тим часом невдоволено гуділи, загрозливо зиркаючи у бік тих, хто занадто підозріливо пошморгував носом. Зрештою, тим, хто спізнився, лишалося вибирати між найпростішим - аспірином і не найдешевшим "Бальзамом Біттнера". »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#6, 12.02.2003
Богдан Чорномаз:
«Час перевертнів та холуїв колись закінчиться»

Уманський міський суд 16 грудня 2002 р. засудив колишнього політв'язня Богдана Чорномаза, зобов'язавши своїм рішенням сплатити 3 тисячі гривень народному депутату України Петру Кузьменку. Суд відбувся якраз в річницю арешту українського дисидента комуно-більшовицьким режимом. Мабуть, в такий спосіб влада вирішила поздоровити борця за незалежність України з цією датою або, можливо, нагадати про те, що ніякої незалежної України немає і бал правлять ті ж, що й 30 років тому, з волі яких молодий студент у 1962 році загримів у радянський "табір смерті", як називали 36-ту зону політв'язні (с. Кучино Чуковського району Пермської області). Про це говорив Богдан Данилович з нашим кореспондентом. »»»

#6, 12.02.2003
Руки геть від Іраку! І Кучму геть!

У суботу, 15 лютого, незважаючи на оголошення у Черкасах протиепідемічного стану, близько 500 представників лівих політичних сил вийшли померзнути за праве діло - недопущення нової американської війни проти Іраку. Представники КПУ, СПУ, ПСПУ, "Русского блока", Союзу радянських офіцерів, Союзу робітників, Союзу жінок-трудівниць за майбутнє дітей України, комсомолу організували марш миру від "Дружби народів" до пам’ятника Леніну. »»»

#6, 12.02.2003
Тамара Прошкуратова против войны в Ираке и за обязательную отработку бесплатного образования

Как заявила на пресс-конференции в Черкассах народный депутат, Герой Украины, член фракции СДПУ(о) Тамара Прошкуратова (прошедшая в парламент под вторым номером в партийном списке) - и она лично, и вся фракция социал-демократов против войны в Ираке то есть "вообще против насилия при решении любых международных проблем". »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#6, 12.02.2003
Кто ушел, а кто пришел

Кадровые перемещения в недрах властных структур - процесс непрерывный, но не всегда логически мотивированный. Скажем, зачем было выдергивать из кресла председателя Городищенской райгосадминистрации А.Ганжу, чтобы после годичного безликого пребывания в должности зампредседателя облгосадминистрации поставить его во главе Корсунь-Шевченковского района? »»»

Игорь КУЗЬМУК#6, 12.02.2003
Избит депутат от «Нашої України»

Депутат Христиновского городского совета Черкасской области Александр Коваль был избит. Как сообщили в пресс-службе Украинской народной партии, Коваль является лидером депутатской группы "Наша Україна" в Христиновском горсовете. »»»

#6, 12.02.2003
10 лет граждане добровольно декларируют свои доходы

По случаю круглой даты - 10-летия добровольного декларирования гражданами своих доходов - в областной ГНА состоялась пресс-конференция. Начальник отдела налогообложения физических лиц ГНА в Черкасской области Николай Мысенко напомнил, что система добровольного декларирования функционирует с 1993 года. Порядок подачи деклараций был установлен статьями 12 и 19 Декрета Кабмина Украины от 26.12.1992 г. "О подоходном налоге с граждан". Статья 67 Конституции Украины превратила подачу декларации о совокупном доходе в конституционный долг. »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#6, 12.02.2003
Льошенко просив Райкова вплинути на Мінпромполітику

Понад 60% підприємств області у минулому році виявилися збитковими, повідомив губернатор Вадим Льошенко на щорічному засіданні правління Черкаської обласної організації УСПП, що відбулось 12 лютого. За словами Льошенка, область у цілому має 160 млн. грн. збитків за 2002 рік і тому досі балансує на грані банкрутства. »»»

#6, 12.02.2003
Шум довкола УТОСу

Що ви зробите, якщо вам заважатиме спати сусід? Спробуєте його умовити, у крайньому випадку викличете міліцію. Але, подивившись у чесну і відверто сонну фізію "рідного" дільничного, скоріш за все, вилаєте себе за глупство. І поплететесь долежувати решту ночі із кілограмами вати у вухах. А якщо ваш сусід - не нічний гультіпака, не бар-ресторан, а підприємство? Невеликий заводик, який забезпечує вам "ненав'язливий" шумовий супровід сну і підвищений вміст фенолу у повітрі, а водночас - роботу і хоча б мінімум соціальної адаптації для 230 інвалідів по зору. Як тоді бути? »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#6, 12.02.2003
Через площу і пам'ятник Симоненку мер відібрав землю у турка

Цієї п'ятниці власників спільного україно-турецького підприємства "МіГ" очікує не вельми приємна процедура. Мер Волошин заприсягся забрати таку собі землю, причому стверджує, що насправді лишилося залагодити тільки формальності. Експропріація мотивується святим ділом - саме на клаптику землі, поблизу бібліотеки ім. Лесі України, планується нарешті облаштувати площу імені Василя Симоненка і тим внести свій вклад у святкування 50-річчя області. »»»

#6, 12.02.2003
600 жителей Канева лишены нормальной телефонной связи

На Черкасщине разгорается "телефонный скандал". Жители микрорайона завода "Магнит" в Каневе обратились с коллективным (74 подписи) заявлением в областное управление по делам защиты прав потребителей и в территориальное отделение Антимонопольного комитета Украины, в котором жалуются на бездеятельность должностных лиц, приведшей к нарушению их прав, как потребителей. »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#6, 12.02.2003
Донецький диригент над «Кармен-сюїтою»

Черкаський камерний оркестр знову приємно вразив і надихнув своїх шанувальників. Він виступив із концертом, репертуар, виконавський рівень і багато чого іншого справили неабияке враження на усіх присутніх. По-перше, надзвичайно вправним було диригування Олександра Долінського з Донецька, який працював із симфонічним оркестром в Києві, Ялті і вже десять років є головним диригентом академічного симфонічного оркестру консерваторії м.Донецька. »»»

Микола ГОЛУБ#6, 12.02.2003
СУИЦИД
Попытка журналистского расследования

Ровно две недели прошло с момента трагической гибели майора Вячеслава Романовского, начальника Черкасского райотдела милиции. Вторую неделю не утихают слухи, которыми окутано это самоубийство. В Черкассах проводится служебное расследование, возбуждено уголовное дело, а семья покойного обратилась в прокуратуру и к руководству МВД с заявлением, где в гибели офицера фактически обвиняются первые лица УМВД в Черкасской области. До момента окончания расследования нам вряд ли удастся получить какие-либо комментарии со стороны официальных лиц. По данной причине нам в нашем расследовании придется пользоваться в основном неофициальными источниками и слухами. Мы не собираемся смаковать кровавые подробности. Наша цель - попытаться выяснить корни не такого уж и редкого в наши дни явления, как самоубийства офицера. »»»

#6, 12.02.2003
Любовь-морковь и прочие полезные овощи

Наступают веселые времена, поэтому поговорить бы об Ираке, о поджигателях войны, о сионистском заговоре - короче, о нефти, о "Стандард ойл компани" и "Бритиш петролеум", о соляре и керосине. Вот только привкус на языке после таких разговоров больно уж маслянистый остается, привкус нефти и выхлопных газов, а также привкус чужой крови. А потому поговорим на отвлеченную тему. Как мне кажется, более отвлеченного разговора, чем разговор о любви, не придумаешь. Само слово "любовь" произносишь, и вкус во рту мятный или медовый. ЛЮ-БОВЬ! Сладко, аж приторно. »»»

Богдан Заболотный#6, 12.02.2003
Непотопляемый «лохотрон»
»»»

Мария МИХАЙЛОВА#6, 12.02.2003Пригоди
Міліціонер врятував бабусю
»»»

Мария МИХАЙЛОВА#6, 12.02.2003Пригоди
Канівські пожежні врятували свиноферму
»»»

Віта Кириченко#6, 12.02.2003Пригоди
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№6, 12.02.2003


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 593 хитов: 18723
вчера: 854/23332
время генерации: 0.54921293258667; SQL запросов: 12