Медиагруппа «Антенна»  

Найспортивніша серед силових структур

Игорь СЛАВИН# 14, 09.04.2008

Дванадцятий рік поспіль збірна Академії пожежної безпеки перемагає на Спартакіаді Черкаської обласної організації ФСТ „Динамо” України і виборює титул найкращої зі службово-прикладних і масових видів спорту. Курсанти та професорсько-викладацький склад навчального закладу вкотре показали високий рівень фізичної підготовки, залишивши позаду обласні збірні команди управління внутрішніх справ, прокуратури, служби безпеки України, прикордонників, митників, податківців. Збірна Академії посіла перші командні місця у професійно-прикладній стрільбі, легкій атлетиці, волейболі, міні-футболі та армреслінгу.

Символ перемоги — кубок, який на звітно-виборному засіданні обласної ради ФСТ „Динамо” її голова М. Каплій вручив тимчасово виконуючому обов’язки ректора Академії пожежної безпеки Віталію Буту.

— Першість, яку виборола наша збірна, свідчить про гарну фізичну підготовку та високий командний дух спортсменів і тренерів Академії. Сьогодні у нас навчаються 75 висококваліфікованих спортсменів, які здобувають призові місця на обласних, державних та міжнародних змаганнях, — зазначив В. Бут.

Віталій Петрович зауважив, що в Академії прагнуть навчатися кращі спортсмени. Це й не дивно, адже Академія пожежної безпеки має сучасну матеріально-технічну базу — найкращий в Україні легкоатлетичний манеж, поле зі штучним покриттям для гри в міні-футбол, спортивне містечко тощо.


ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 610 хитов: 20472
вчера: 728/20732
время генерации: 0.0076949596405029; SQL запросов: 11