Медиагруппа «Антенна»  

В’ячеслав КИРИЛЕНКО: НАТО — крок до європейських стандартів життя в Україні

«Наша Україна» розпочинає громадянську інформаційно-просвітницьку кампанію за вступ України в НАТО

Про це заявив голова партії Народний Союз «Наша Україна», лідер парламентської фракції «Наша Україна — Народна самооборона» В’ячеслав Кириленко ще напередодні самміту НАТО в Бухаресті. Нашоукраїнці запевняють, що їхня позиція залишається незмінною незалежно від результату самміту. Зокрема, партія виступила із однозначною заявою, в якій йдеться, що вступ України до НАТО визначений українським законодавством «як одне з головних завдань у сфері оборони і національної безпеки». На переконання нашоукраїнців виконати це завдання означає ввійти «до кола розвинутих демократій, які спільними зусиллями забезпечують мир і безпеку на європейському континенті».

Голова «Нашої України» пообіцяв, що громадянська кампанія на підтримку інтеграції України до НАТО розпочнеться одразу після Бухарестського самміту. Вступ України до НАТО, переконаний Кириленко, має стати загальнонаціональною метою, так само, як це було в Польщі, Румунії, Болгарії та інших сусідніх країнах. «Країни НАТО — це країни, де панує свобода, безпека й добробут, і ми докладемо всіх зусиль, щоб Україна увійшла до числа цих країн», — зазначив він.

Як відомо, в Бухаресті лідери держав та урядів країн НАТО запевнили, що Україна обов’язково стане членом НАТО, як і дружня нам Грузія. Ретельніше українське питання розглянуть на наступному засіданні Північноатлантичної ради вже у грудні цього року на рівні міністрів закордонних справ країн — членів НАТО.

На переконання голови «Нашої України» В’ячеслава Кириленка, Україна здобула в Бухаресті визначну зовнішньополітичну перемогу. «Хоч ми і не отримали рішення в питанні приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО, але ми отримали політичні гарантії набуття Україною членства в НАТО, чого за всі роки спеціального співробітництва України і НАТО не було», — зауважив він.

В той же час В’ячеслав Кириленко зазначив, що Партія регіонів сьогодні здійснює недобросовісну пропаганду в питанні НАТО і навів низку прикладів. За його словами, представники «біло-синіх» наголошують на присутності НАТО в Іраку, проте точно знають, що в Іраку не здійснюються військові операції НАТО. «Представники Партії регіонів наголошують на обов’язковій участі України в бойових операціях НАТО в разі її приєднання до Альянсу, проте точно знають, що в НАТО є принцип консенсусу, і якщо бодай одна країна заблокує прийняття рішення щодо військової операції, то ніхто нікуди війська не направить, і тим більше країна, яка виступала проти», — сказав Кириленко.

Крім того, за словами Кириленка, опозиція точно знає, що в коаліційній угоді, яка підписана між блоком «Наша Україна — Народна самооборона» і БЮТ чітко передбачено референдум з питання вступу України до НАТО. До того ж Верховна Рада нещодавно ухвалила постанову про проведення референдуму щодо вступу України до НАТО. Проте опозиція постійно бреше, кажучи, що коаліція не бажає проводити референдум щодо питання вступу України до НАТО.

В’ячеслав Кириленко переконаний, що НАТО і Євросоюз ведуть Україну в єдиному напрямку — до вільного суспільства, до можливості вільно пересуватись, отримувати освіту і почувати себе громадянами великої Європи. А Партія регіонів, за його словами, «кличе нас назад, у дике поле, закликає до іншого цивілізаційного вибору».

«Перебування у колі європейських і євроатлантичних народів передбачає для України і європейські стандарти життя, — зазначив лідер фракції, — не кажучи вже про переваги колективної безпеки, зменшення видатків на ефективну оборону, інститути громадянського суспільства, правові, економічні реформи та все інше, що передбачено Планом дій щодо членства в НАТО». «Дикого поля не буде! Буде НАТО, Євросоюз і європейські цінності», — наголосив В’ячеслав Кириленко.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 09.04.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 112 хитов: 1008
вчера: 793/19458
время генерации: 0.0085239410400391; SQL запросов: 11